Керівництво

НАЧАЛЬНИК ЦЕНТРУ
кандидат педагогічних наук

полковник внутрішньої служби ДУКА Олег Анатолійович

Народився 11 вересня 1976 року в м. Біла Церква.
1998 року закінчив Львівський державний університет ім. І. Франка за спеціальністю «Історія України» та здобув кваліфікацію історика, викладача історії.
1999-2001 рр. – начальник загону, начальник відділення соціально-психологічної служби Білоцерківської виправної колонії №35.
2001-2012 рр. – викладач, старший викладач циклу спеціальних дисциплін Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.
2012-2015 рр. – старший науковий співробітник, головний науковий співробітник науково-дослідної лабораторії науково-дослідного центру, старший викладач кафедри кримінально-виконавчого права Інституту кримінально-виконавчої служби.
З березня 2015 року – начальник Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу ДКВС України; з 2017 - Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України.
У 2019 році в Інституті педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна Національної академії педагогічних наук України захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за темою: «Розвиток професійної компетентності персоналу органу пробації у відомчих навчальних закладах Державної кримінально-виконавчої служби України».

Коло наукових інтересів: історія України, історія пенітенціарної системи України, професійна підготовка пенітенціарного персоналу, пенітенціарна педагогіка, пенологія, права людини в пенітенціарній сфері.

Автор, співавтор 10 навчальних посібників, навчально-методичних посібників для працівників пенітенціарної системи України.
Автор, співавтор та режисер понад 20 навчальних та презентаційних фільмів для працівників пенітенціарної системи України.
З 2011 року є членом Асоціації діячів кіноосвіти і медіапедагогіки України.
З 2014 року є координатором кіноклубів (відомчих навчальних закладів Державної кримінально-виконавчої служби України) медіа просвіти з прав людини Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Міжнародний досвід
Брав участь у складі відомчих делегацій ДКВС України в закордонних відрядженнях до Німеччини (2002 р.), Норвегії (2012 р.), Швейцарії (2014 р.), з метою вивчення передового пенітенціарного досвіду загалом і зокрема професійної підготовки пенітенціарного персоналу.
У 2016 році здійснив візит до Латвії з метою вивчення міжнародного досвіду професіоналізації освіти дорослих.
У 2017 році у складі делегації Міністерства юстиції України здійснив візит із навчальною місією до Канади, з метою вивчення канадської системи виконання і відбування покарань та пробації.
У період з 23 по 26 травня 2018 року здійснив візит до Франції (м. Страсбург), де взяв участь у багатосторонній зустрічі «Управління ризиками і потребами в'язнів задля уникнення рецидиву», яка була організована за підтримки Генерального директорату з питань прав людини та верховенства права Ради Європи.
У період з 11 по 14 червня 2018 року здійснив візит до Норвегії з метою ознайомлення із діяльністю виправної служби, відбору та професійної підготовки пенітенціарного персоналу.
У період з 17 по 22 червня 2018 року у складі делегації Міністерства юстиції України здійснив візит до Північної Ірландії (Сполучене Королівство Великої Британії) та Республіки Ірландія, з метою вивчення передового досвіду виконання покарань та підготовки працівників пенітенціарної системи.
У період з 18 по 19 червня 2019 року здійснив візит до Румунії (м. Тиргу-Окна), де взяв участь у конференції «Staff Motivation and Retention» («Мотивація та утримання персоналу»), яка була організована Європейською спільнотою пенітенціарних навчальних закладів (European Penitentiary Training Academies).
28 та 29 вересня 2020 року взяв участь в міжнародній конференції «Tackling gaps in cross-border cooperation for penitentiary training academies» («Подолання перешкод у міжнародній співпраці для пенітенціарних навчальних закладів», що відбулася у місті Братислава під егідою Європейської спільноти пенітенціарних навчальних закладів (EPTA-European Penitentiary Training Academies).

Активний учасник міжнародних проектів:
2006-2010 рр. швейцарсько-український проект «Підтримка в’язничної реформи в Україні» – експерт, тренер;
2011-2012 рр. проект Норвезького Гельсинського комітету, Міжнародного фонду «Відродження», Української гельсінської спілки з прав людини – Всеукраїнська освітня програма «Розуміємо права людини» – експерт, тренер;
2012-2013 рр. проект Ради Європи «Підтримка в’язничної реформи в Україні» – експерт, тренер;
2013-2016 рр. проект «Кампанія за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA» – експерт, тренер;
2013-2016 рр. проект UNODC «Підвищення ефективності заходів правоохоронних органів, пенітенціарної системи і наркологічної служби у відповідь на епідемію ВІЛ/СНІД» – експерт.
З 2015 року участь у проекті представництва Німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» DVV International у галузі професіоналізації освіти дорослих, освіти засуджених та персоналу органів і установ виконання покарань.
2016-2017рр. активна участь у реалізації проекту Ради Європи і Європейського Союзу «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні».
2018 р. – активна участь у реалізації норвезького проекту «NORLAU Probation Project».
2018 р. – по теперішній час активна участь у реалізації норвезького проекту «NORLAU Probation Project».
2020 р. – по теперішній час проєкт «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки в'язничної реформи в Україні» (SPERU) – національний експерт проєкту.

Досягнення в спорті:
І-й дорослий розряд з кульової стрільби.
Чемпіон ДКВС України з офіцерського триборства (2010 р.), неодноразовий призер чемпіонатів ДКВС України з офіцерського триборства, призер змагань з офіцерського триборства «Динаміада» (2010 р.).

Детальніше...


Перший заступник начальника центру - начальник навчального відділу
ГРИГОРЕНКО Алла Миколаївна

Народилася 5 червня 1965 року в с.м.т. Лосинівка, Ніжинського району, Чернігівської області.

Освіта
У 1982 році закінчила із відзнакою «Золота медаль» загальноосвітню школу.
У 1987 році – закінчила за денною формою навчання Ніжинський державний педагогічний інститут (університет), отримала диплом спеціаліста «учителя математики та фізики».
У 2006 році пройшла курси підвищення кваліфікації керівників вищих навчальних закладів при Російській академії освіти «Управление качеством профессионального образования основанное на компетентносном подходе».

21 вересня – 2 жовтня 2015 року пройшла фахові курси підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів «Освіта для формування громадянських компетентностей в Україні».
Має ряд міжнародних сертифікатів тренера з питань менеджменту та дидактики (методики) викладання.
Педагогічні категорії: учитель математики вищої категорії, методист вищої категорії.
Досвід роботи:
- 1987-1993 р.р. – вчитель математики Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернат,
- 1993-2000 р.р. – провідний спеціаліст управління освіти Чернігівської обласної державної адміністрації,
- 2000-2002 р.р. – заступник директора Білоцерківської загальноосвітньої школи №22,
- 2002-2010 р.р. – викладач-методист, начальник кабінету педагогічної майстерності Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України,
- 2010-березень 2015 р.р. - старший інспектор з особливих доручень, заступник начальника відділу навчальних закладів і професійної підготовки кадрів департаменту по роботі із персоналом Державної пенітенціарної служби України, секретар Наукової ради Державної пенітенціарної служби України.
- з березня 2015 року - перший заступник начальника центру - начальник навчального відділу Білоцерківського центру ПКП ДКВС України.
Участь у міжнародних проектах:
- безпосередній учасник і практичний виконавець багаторічного українсько-швейцарського проекту «Установа-модель», «Підтримка пенітенціарної реформи в Україні», 2002-2012 рр.;
- проект Ради Європи з питань пробації і менеджменту "Підтримка в’язничної реформи в Україні" реалізовувався під егідою Генерального директорату з прав людини і норм права Ради Європи за фінансової підтримки Шведського агентства з питань міжнародного розвитку, 2010-2013 рр.;
- проект «Навчальний курс з прав людини для працівників пенітенціарної системи», який реалізовувався спільно з міською молодіжною громадською організацією "Молодіжна АльтеРнаТива" (МАРТ), 2010-2012 рр.
- проект ПРООН «Врядування з питань ВІЛ/СНІДу», зокрема надання практичної допомоги у виданні і поширенні навчального посібника «ВІЛ/СНІД та права людини у пенітенціарній системі», 2011 р.;
- проект «Кампанія за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA», 2013-2015 рр.;
- проект Управлінням ООН з наркотиків і злочинності (ЮНОДК) «Підвищення ефективності заходів правоохоронних органів, пенітенціарної системи і наркологічної служби у відповідь на епідемію ВІЛ/СНІДу», компонент «Підвищення кваліфікації персоналу у галузі профілактики ВІЛ/СНІДу», 2012 – 2016 рр.;
- проект Ради Європи і Європейського Союзу "Подальша підтримка пенітенціарної реформи в України", 2015-2017 рр.

Детальніше...


Заступник начальника центру - начальник відділу по роботі з персоналом
полковник внутрішньої служби
ГРОЗНИЙ Іван Володимирович


Заступник начальника центру - начальник інтендансько-господарчого відділу
Бондар Юрій Миколайович

Зараз на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті