Вибірка за тематичними розділами статей, публікацій, розробок, навчальних посібників, методичних рекомендацій, корисної для пенітенціарія інформації, що стосується соціально-правових, психолого-педагогічних, професійних, організаційних та інших аспектів діяльності кримінально-виконавчої служби України та інших держав.
Завантаження та скачування файлів
Список категорий Поиск Добавить файл

На цій сторінці Ви можете скачати файли або завантажити файли на сервер для загального доступу до них інших осіб.
Для скачування необхідно обрати каталог з файлами, відкрити його, знайти файли, які необхідно скачати та відмітити їх у чекбоксі (квадратик з правого боку від назви) галкою, нажати продовжити, а далі - download.
Для завантаження файлів натисніть на меню "Добавить файл". Заповніть рядки "Ваше ім'я", "Ваш e-mail", "Название загрузки" (складається із дати, назви дисципліни та найменування теми, наприклад: "05.01.2015 службова п-ка  Тема 6. Виконання покарання у виді позбавлення волі"), у рядку "Категория" оберіть за стрілкою необхідну категорію.
Далі натисніть "Обзор" та оберіть файл на своєму комп'ютері, який Ви бажаєте загрузити на сервер та натисніть "Отправить". Повідомте адміністратору про загрузку файлу. Після перевірки Вашому файлу буде  надано доступ до скачування.
Увага! Файл для загрузки необхідно підготувати: приймаються тільки файли наступних типів: .doc, .zip,.rar, розмір файлу має бути не більше 2024 КБ (2 МБ).

Добавить файл

Ця форма дозволяє вам завантажити файл на сервер. Всі поля, відмічені символом, обов'язкові для заповнення. Ваше ім'я або адресу електронної пошти ніколи не буде передаватися третім особам.
Ваше имя:
Ваш e-mail:
Название загрузки:
Категория:
Выберите файл:
Допустимые типы файлов: zip, rar, doc
Максимальный размер файла: 2048 KB
   


Зараз на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті