Є вищим від кар’єри поняття - честь і гідність…

З 19 по 21 листопада 2013 року відбулася фінальна частина конкурсу на визначення кращого офіцера серед представників сильної статі Державної пенітенціарної служби України, в якому взяли участь 25 співробітників органів та установ кримінально-виконавчої служби України.
Професійні випробування проходили в чотири етапи протягом трьох конкурсних днів.

На базі  Білоцерківського училища ППП ДКВС України начальник училища полковник внутрішньої служби Стуканов Владислав Борисович належним чином забезпечив проведення тестування, спортивних змагань та перегляд і оцінювання відеороликів учасників.

У перший день молоді співробітники демонстрували свою професійну майстерність. День розпочався для них зі стройового огляду та участі у тестуванні з питань професійної підготовки.

Другого ж дня в актовій залі училища відкриття заходу розпочалося урочисто із вітального слова Владислава Борисовича та виступу митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина перед учасниками змагань з повчальним словом, благословенням усіх, а кращих офіцерів – переможців конкурсу обіцяв удостоїти грамот Керуючого Білоцерківською єпархією.

Спортивні змагання проходили на території футбольного стадіону «Трудові резерви» і включали в себе біг на дистанцію 100 м і 1000 м та підтягування на перекладені.
Стомлені та щасливі офіцери знову прибули до актової зали Білоцерківського училища, аби представляючи свій гумористичний відеоролик про службу в кримінально-виконавчій системі, спробувати розсмішити суворе і вимогливе журі.
Підбивши підсумки та поділившись враженнями, конкурсанти відправилися до центрального апарату ДПтСУ, де на них чекав останній етап – демонстрація своїх творчих здібностей та визначення переможців Всеукраїнського конкурсу Державної пенітенціарної служби України «Віват, офіцери! – 2013».

 Інспектор з культурно-масової роботи
старший лейтенант внутрішньої служби
Федоренко Л.В
.

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті