Вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-33 років

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.
У 80-ті роковини Голодомору 1932-33 років в Білоцерківському училищі ППП ДКВС України вшанували пам'ять жертв голодоморів.

В бібліотеці училища проведено виставку книг, фотографій та інших пам'яток із зазначеної тематики.
Організовано перегляд документального фільму про очевидців голодомору А. Данильченка та В. Дерюгіна «Голодомор. Технологія геноциду».

 

Вшановано пам'ять загиблих співвітчизників приспущенням Державного Прапора України із чорною стрічкою на будівлі  навчального корпусу училища та покладанням квітів до меморіалу Жертвам Голодомору.

Слухачі училища відвідали національний музею «Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні» м. Києва.

22 листопада в актовій залі училища відбулися пам'ятні збори з нагоди 80-ї річниці Голодомору 1932-1933 років.

Начальник училища полковник внутрішньої служби Стуканов Владислав Борисович розпочав захід зверненням до присутніх з приводу 80-ї річниці Голодомору 1932−1933 років та оголосив хвилину мовчання, якою вшанували пам'ять невинних жертв голодоморів.
Священик Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви отець Сергій закликав присутніх запалити у суботу ввечері «свічку пам’яті», згадати всіх, і хто пережив цей великий голод, і хто від цього великого голоду загинув та покласти поминальні вінки до меморіалу Жертвам Голодомору.
Наприкінці заходу було запалено свічку пам`яті за померлими під час Голодомору.
 Хай у кожному місті й селі, в кожній оселі, в кожній родині старий і малий схилить голову перед пам’яттю невинно убієнних голодом-геноцидом, уклінно припаде до їхніх могил -такими словами завершувалисязаходившанування пам’яті жертв голодоморів.

Інспектор з культурно-масової роботи
старший лейтенант внутрішньої служби
Федоренко Л.В.

Зараз на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті