День Дисципліни 30 вересня 2013 року

30 вересня 2013 року в Білоцерківському училищі професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України, було проведено загальноучилищний захід - "День Дисципліни". Головна мета проведення заходу - формування та розвиток у співробітників таких особистих якостей, що дають змогу виконувати в повній мірі поставлені завдання.

Відповідно до плану початком "Дня Дисципліни" було оголошення та  проведення збору особового складу за умовним сигналом оповіщення "Буря". Перевірено готовність персоналу до дій при надзвичайних обставинах. Начальником училища полковником внутрішньої служби Стукановим В.Б. проведено стройовий огляд особового складу під час якого перевірено службові посвідченя, картки-замісники, жетони, зовнішній вигляд співробітників, наявність і стан зимового форменого одягу.


Також було проведено заняття зі стройової підготовки, оскільки остання є складовою частиною службової підготовки, яка впливає на всі сторони життєдіяльності співробітників Державної кримінально-виконавчої служби України, загартовує волю, удосконалює вміння володіти своїм тілом, розвиває уважність, спостережливість, колективізм, наполегливість, що сприяє додержанню порядку та зміцненню дисципліни серед співробітників.

У контексті продовження "Дня Дисципліни", на заняття зі службової підготовки були запрошені співробітники Білоцерківського відділу ДАІ Білоцерківського МВ з обслуговування м. Біла Церква та Білоцерківського району старші інспектори майор міліції Северин Т.І., ст. лейтенант міліції Дрогаль С.П. та інспектор майор міліції Антосюк О.Л. Співробітники ДАІ  довели до присутніх інформацію про стан аварійності в місті та районі, а також змістовно розповіли про нові зміни до Правил дорожнього руху, було переглянуто відео сюжети щодо дотримання правил безпеки руху.
Під час зустрічі співробітники училища мали змогу отримати вичерпні відповіді на хвилюючі питання.


 Заступник начальника училища
підполковник внутрішньої служби
Р.В. Махлай

Зараз на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті