Місто Вінниця – справжня скарбниця Поділля, місто краси та любові

13  вересня 2013 року  профспілковою організацією Білоцерківського училища ППП ДКВС України для співробітників та членів їх родин була організована екскурсія до мальовничого подільського міста, що розкинулося на берегах річки Південний Буг, – Вінниці.

Отож, спочатку  ми побували у невеликому сосновому гаю на трасі Вінниця-Київ, де у роки Великої Вітчизняної була побудована ставка Гітлера «Werwolf». Iсторiя ставки окутана таємницями та пiвстолiтнiм забуттям, скріплена ріками людської крові й місцевими забобонами.  Цікаво та інтригуюче було нам ступати слідами солдатів.

Ввечері нас очікувало, мабуть, найдивовижніше у цьому місті, та й не тільки тут, – річковий світломузичний фонтан на відкритих водоймищах, який входить в десятку найбільш видовищних фонтанів сучасності. Цей соціально-культурний та інфраструктурний проект було повністю реалізовано за рахунок інвестиції Фонду Петра Порошенка. Загальна вартість проекту Набережної Рошен і Фонтану перевищує 70 млн. гривень. Висота фонтану 60 метрів, довжина 97 м, ширина 10 м, а розліт води сягає понад 140 метрів, на струменях транслюється унікальне водно-музичне шоу у форматі З-D. Ми отримали масу вражень, адже вода вміє навіть у спокійному стані творити з людьми дива, що вже говорити про гру світла і тіні в цьому цікавому місці. 


Подібні поїздки зміцнюють колектив і дають можливість дізнатися багато цікавого  про Україну, а також помилуватися неповторною красою природи Батьківщини.
Дякуємо профспілковій організації за прекрасні й незабутні враження від поїздки!

Інспектор з культурно-масової роботи
ст. лейтенант вн. сл.  Л.В. Федоренко

Зараз на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті