Підтримка компанії «16 днів проти насильства»

3 грудня 2020 року, представники Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України приєдналися до проведення компанії «16 днів проти насильства».

Ця компанія традиційно була організована в рамках діяльності кіноклубів документального кіно медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, з метою вшанування дню пам’яті жертв торгівлі людьми, що відзначається 2 грудня кожного року. Подібні заходи проводяться протягом багатьох останніх років, його цьогорічним девізом є: «Розфарбуємо світ в помаранчевий колір: покоління рівності виступає проти зґвалтувань».
Так, Касянчук Аліна та Пєтєльнікова Наталія спілкувалися зі слухачами Білоцерківського центру про такий злочин як «торгівля людьми», всі його складові, портрет потенційних жертв, а також його складні наслідки для потерпілих.

Також, під час цієї акції був переглянутий фільм Давіда Ароновіча та Ханни Хейльборн «Раби», що розповідає про долі дев’ятирічного Абука та п’ятнадцятирічну Макієк. Суданська міліція, яку фінансує уряд, забрала їх, як і тисячі інших дітей, у рабство. Через деякий час брата і сестру звільнив Комітет протидії викраденню жінок та дітей (CEAWC), що його очолює Джеймс Аґуер. Сюжет фільму «Раби» заснований на інтерв’ю 2003 року.

Підводячи підсумки варто зазначити, що цей непростий захід не зміг залишити байдужим жодного з присутніх оскільки це дуже непроста та гостра проблема людського сьогодення. У той же час, саме ці причини вимагають піднімати цю проблему назовні раз за разом, адже тільки визнавши існування проблеми, можна її подолати.
 

Автор: Наталія Пєтєльнікова
Фото: Крістіна Астаф’єва

Зараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті