У Білоцерківському центрі відзначили День захисника України

День захисника України – свято, що відзначається згідно з Указом Президента України щорічно 14 жовтня у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва та Української повстанської армії.

Це свято кожного, хто в різні історичні періоди існування Української держави віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі її захисту.
Традиційно у переддень свята, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу, у Білоцерківському центрі ПКП ДКВС України проводяться урочистості збори.
13 жовтня начальник Білоцерківського центру полковник внутрішньої служби Олег Дука щиро привітав колектив закладу зі святом. Він побажав присутнім міцного здоров’я, незгасимої енергії, завзяття та сили, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях, а також миру та злагоди нашій країні, благополуччя та добробуту кожній українській родині!
За сумлінне виконання службових обов’язків, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері виконання кримінальних покарань, професіоналізм, досягнення високих результатів в оперативно-службовій діяльності та з нагоди Дня захисника України було заохочено працівників центру.
Так, чергове спеціальне звання «полковник внутрішньої служби» в порядку заохочення на один ступінь вище від передбаченого штатною посадою, присвоєно заступнику начальника центру – начальнику відділу по роботі з персоналом підполковнику внутрішньої служби Грозному І.В.
Подяками начальника Білоцерківського центру ПКП ДКВС України нагороджено: фахівця з питань цивільного захисту Басараба С.В. та помічника чергового чергової частини старшого сержанта внутрішньої служби Калетінського І.В.
У цей день слова вдячності та поваги лунали на адресу тих, хто захищає наш спокій та вшанували героїв, що поклали власне життя за рідну землю та мир на ній.

 

Зараз на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті