Осіння школа для модераторів кіноклубів медіа просвіти з прав людини Docudays UA

З 24 по 30 вересня на Чорноморському узбережжі, в селищі Коблево, відбулася «Осіння школа для модераторів кіноклубів медіа - просвіти з прав людини Docudays UA». У ній взяли участь представники Білоцерківського центру підвищення кваліфікації Державної кримінально-виконавчої служби України, а саме: Олег Дука, Аліна Касянчук, Вікторія Чернобаєва, Наталія Пєтєльнікова та Віталій Музика.

Коло учасників цієї школи було дуже широке, оскільки його учасниками стали речники кіноклубів медіа-просвіти Docudays UA з усіх регіонів України та з різних інституцій – правозахисних організацій, закладів культури та представників Державної кримінально-виконавчої служби України.


Упродовж Осінньої школи учасники заходу отримали можливість поспілкуватися з командою Департаменту з розвитку мереж Docudays UA: Аллою Тютюнник – директоркою Департаменту з розвитку мереж Docudays UA та керівницею проєкту «Мережа DOCU\CLUB – за реформи», Тетяною Кулик – координаторкою Департаменту з розвитку мереж Docudays UA, Павлом Шелухіним – фінансовим менеджером проєкту «Мережа DOCU\CLUB – за реформи», Світланою Смаль – виконавчою директоркою ГО «Докудейз», а також із запрошеними експертами, Олександром Солонтаєм – експертом Інституту Політичної Освіти, Ксенією Шиманською – директоркою правозахисного департаменту ГО «Докудейз», Анною Шаригіною – віце-президенткою ГО «Харківське жіноче об’єднання «Сфера», Дар’єю Оверченко – директоркою комунікаційного департаменту ГО «Докудейз», Інною Кондратьєвою – асистенткою координатора з розвику Мережі DOCU\CLUB та Русланом Капличе – громадським діячем, експертом з фандрейзенгу й розвитку неприбуткових організацій, головою Ради директорів у Фундації імені князів-благодійників Острозьких.


На запрошення організаторів Осінньої школи начальник Білоцерківського центру – Олег Дука долучився до команди експертів та проводив навчальні сесії з таких тем: «Реформи в Україні крізь призму прав людини», «Кейси успішної адвокації прав людини у пенітенціарній системі», «Про партнерство, нетворкінг та експертів для ваших заходів» та «Пошук і створення успішних адвокацій».

Також, усі учасники заходу мали можливість відвідати вечірні покази документальних фільмів. «Родзинкою» цих кінопоказів стала стрічка «Українські шерифи» та обговорення її з режисером фільму Романом Бондарчуком.

У рамках Осінньої школи були нагороджені фіналісти та переможці конкурсів кращих кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA у декількох категоріях. Кіноклуб документального кіно на базі Білоцерківського центру також був відзначений та заохочений сертифікатом на 1000 гривень для купівлі техніки для кіноклубу.

На завершення, хочеться додати, що усі учасники погодилися, що кінострічки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA змушують думати та підштовхують до дій. А такі ґрунтовні заходи, як Осіння школа для модераторів – є енергетичним зарядом для особистих перемог і нових звершень!
 

Зараз на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті