Docudays UA: кіноклуб в онлайн-форматі

25 червня за підтримки Організаційного комітету Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA представниками Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України Аліною Касянчук, Ганною Вдовиченко, Наталією Пєтєльніковою та Євгенієм Івашевим було організоване та проведене онлайн-заняття кіноклубу.

Через карантинні заходи саме такий формат наразі використовується для навчання персоналу служби. Відеоконференція тривала на платформі сервісу Zoom.
До заняття долучилися представники кіноклубів Білоцерківського, Дніпровського та Хмельницького центрів підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України, Білоцерківського міськрайонного відділу з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в місті Києві та Київській області, Ічнянського міськрайонного відділу з питань пробації філії ДУ «Центр пробації» в Чернігівській області, Державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№35)», Державної установи «Надержинщинська виправна колонія (№ 65)», Державної установи «Стрижавська виправна колонія (№ 81)», Державної установи «Чернігівська виправна колонія (№ 44)», а також координаторка проєкту «Мережа DOCU/КЛУБів за реформи» Тетяна Кулик та координатор мережі кіноклубів відомчих навчальних закладів ДКВС України, установ виконання покарань та пробації Олег Дука.

Учасники переглянули фільм режисерки Таїсії Кутузової «Ти, бля, рота закрий!». Стрічка порушує проблему громадської активності, волонтерства, правозахисної діяльності та суспільної моралі. Під час обміну думками та враженнями обговорили навчально-методичні аспекти використання фільму при проведенні занять з прав людини серед засуджених та пенітенціарного персоналу.
Усі учасники заходу вкотре погодилися, що кінострічки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA змушують замислюватися над проблемами нашого суспільства, а також підштовхують до дій для їх вирішення. Відтак є дієвим інструментом навчального впливу на правосвідомість людини.
Наприкінці заходу учасники обмінялися власним досвідом з організації діяльності кіноклубів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та обговорили подальші заплановані активності.

 

Зараз на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті