Знати, щоб попередити

2 грудня 2019 року в Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбувся захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Його провели практичний психолог Аліна Касянчук, інспектор відділу по роботі з персоналом Анна Вдовиченко та заступник начальника курсу групи курсових офіцерів Кристина Астаф’єва.
Основною метою ставилося привернути увагу слухачів до цієї хвороби, навести актуальну статистику та змінити ставлення до людей, які страждають на цю недугу. Присутні мали нагоду переглянути документальний фільм «Грішна хвороба», який демонструвався у рамках кіноклубу документального кіно про права людини Docudays UA. Відтак, більше дізналися про найнебезпечнішу хворобу XX і XXI століть та про те, як вона з’явилася на території СНД, до чого може призвести тощо.

Також під час заходу присутнім пригадали такі важливі дати як Міжнародний день боротьби за скасування рабства та Міжнародний день людей з інвалідністю, які також відзначаються цими днями.

Автор: Анна Вдовиченко, фото автора

 

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті