До Дня пам’яті жертв Голодоморів

У Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбувся захід, присвячений Дню пам’яті жертв Голодоморів(1921-1922 рр., 1932-1933рр., 1946-1947рр.). Ці трагічні сторінки історії нашого народу ось уже багато років поспіль вшановують кожної четвертої суботи листопада.

Здавна наша держава славилася родючою землею та хлібом. Хіба можна було уявити, що колись народ-хлібороб помиратиме на чорноземах від голоду? Не було ні війни, ні стихії, ні іншого лиха. Збираючи врожай, селянин радів, що може прогодувати свою сім’ю. Але наступного дня все було інакше… В Україні немає жодного села, де б Великий Голод не залишив свого вбивчого сліду.
Ці шокуючі факти про тогочасні події слухачі центру мали нагоду дізнатися, переглянувши документальний фільм з розповідями очевидців. Метою заходу ставилося ознайомити слухачів з трагічним минулим нашої країни, вшанувати світлу пам’ять безвинно замучених людей, формувати щирі людські почуття, співчуття до трагічної долі рідного народу, громадянську відповідальність за його майбутнє.

Зараз на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті