Медіа-просвіта для підлітків

"Освіта повинна бути істинною, повною, ясною і міцною…" Унсур Аль-Маалі
15 листопада відбувся черговий захід роботи кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. Цього разу, Білоцерківський центр відкрив свої двері учням 8-Б класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18.

Правопросвітницьке заняття було присвячене двом актуальним темам сьогодення, а саме: інтернет-залежності підлітків та булінгу.
На початку зустрічі начальник Білоцерківського центру Олег Дука привітав усіх гостей та розповів про алгоритм проведення заходу. Модератори пояснили допитливим школярам про сутність документального кіно загалом та Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в цілому.

Діти мали змогу переглянули стрічку відомих режисерів Шоши Шлам та Гілли Медалії «Інтернет-залежний», що висвітлює життя залежних від комп’ютера та інтернету підлітків, що проходять лікування в реабілітаційному центрі в Пекіні. У фільмі висвітлено як причини, що викликають розлад, так і методи лікування пацієнтів.
Також, учні отримали індивідуальне завдання з’ясувати причини булінгу та інтернет-залежності підлітків, після виконання якого поділилися своїми думками з присутніми та дійшли висновку, що інтернет-залежність може бути наслідком булінгу.

Загалом, хочеться додати, що колектив Білоцерківського центру пишається даною співпрацею та бажає, щоб підлітки й надалі розширювали свої пізнання у сфері документального кіно і прав людини, а також сподівається на подібні зустрічі у майбутньому.

Автор Пєтєльникова Н.
фото Мандра В. 

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті