Закінчення навчання осіб середнього та старшого начальницького складу ВНіБ КВУ та первинної професійної підготовки молодших інспекторів відділу інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації

26 жовтня 2019 року завершилося навчання з підвищення кваліфікації осіб середнього та старшого начальницького складу (старших інспекторів, інспекторів) відділу нагляду і безпеки кримінально-виконавчих установ та навчання з первинної професійної підготовки молодших інспекторів (техніків з обслуговування інженерно-технічних засобів охорони) відділу (сектору) інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації, яке проходило в Білоцерківському центрі з 15 жовтня по 26 жовтня 2019 року.

В останній навчальний день відбулась зустріч слухачів з керівництвом Центру, на якій за активну участь у громадському житті Центру т.в.о. начальника Білоцерківського центру оголошено подяку:
- лейтенанту вн. сл. Танасовій Олені Миколаївні, працівнику державної установи «Одеська виправна колонія (№ 14)» Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації МЮ;
- молодшому лейтенанту вн. сл. Мирону Денису Валентиновичу, працівнику державної установи «Конотопський виправний центр (№ 130)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації МЮ.
- молодшому сержанту вн. сл. Макарчук Любові Миколаївні, працівнику державної установи «Бучанська виправна колонія (№ 85)» Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації МЮ.

Персонал Білоцерківського центру бажає слухачам вагомих професійних здобутків та невичерпної енергії.
 

Зараз на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті