Закінчення навчання осіб середнього та старшого начальницького складу (начальники, заступники начальників відділів по контролю за виконанням судових рішень)

23 жовтня 2019 року завершилося навчання з первинної професійної підготовки осіб середнього і старшого начальницького складу (начальники, заступники начальників відділів по контролю за виконанням судових рішень), яке проходило в Білоцерківському центрі з 23 вересня по 23 жовтня 2019 року.

В останній навчальний день відбулась зустріч слухачів з керівництвом Центру, на якій за активну участь у громадському житті Центру та високі показники у навчанні наказом т.в.о. начальника Білоцерківського центру оголошено подяку:
- капітану вн. сл. Вольській Ользі Миколаївні, працівнику державної установи «Вінницька установа виконання покарань (№ 1)» Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації МЮ;
- підполковнику вн. сл. Льоліній Наталії Володимирівні, працівнику державної установи «Диканівська виправна колонія (№12)» Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації МЮ.
За активну участь у громадському житті центру оголошено подяку:
- майору вн. сл. Позднякову Роману Васильовичу, працівнику державної установи «Дніпровська виправна колонія (№89)» Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації МЮ.Персонал Білоцерківського центру бажає слухачам слідувати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися у відповідності до останніх вимог часу.

 

Зараз на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті