Вибірка за тематичними розділами статей, публікацій, розробок, навчальних посібників, методичних рекомендацій, корисної для пенітенціарія інформації, що стосується соціально-правових, психолого-педагогічних, професійних, організаційних та інших аспектів діяльності кримінально-виконавчої служби України та інших держав.

Тюрма суворого режиму на острові Cebu, Філіппіни: місце де всі танцюють.

Унікальний досвід виправлення засуджених здобули керівники однієї з тюрем Філіппін. Тюрма знаходиться на острові Cebu у центральній частині Філіппінського архіпелагу.
Незвичайність методики і сміливість у підходах до вирішення проблем, що виникли перед адміністрацією, вразила всіх.
Цьому передували такі події.
У2004 році в цій тюрмі, де відбувають покарання найбільш небезпечні злочинці Філіппін, стався бунт.

 Постраждало чимало людей, але заспокоїти вбивць, наркодилерів і гвалтівників було дуже непросто.


Бунт був подавлений, а влада острова пішла на несподіваний експеримент.


Байрон Гарсія, новий керуючий в'язниці в Cebu, заручився підтримкою своєї сестри (губернатора острова) і побудував абсолютно нову в'язницю іншого типу.


Тепер це одна з основних особливостей острова, а також унікальний експеримент для виправних організацій. У Cebu ув'язнені кожен день ... ТАНЦЮЮТЬ!!!


На фотографіях все це виглядає як масове заняття фізкультурою, але насправді це чітко відпрацьовані десятками репетицій синхронні танці 1500 в'язнів.


Після відкриття нової «танцювальної в'язниці» сюди також стали пускати відвідувачів - адже ув'язненим танцюристам потрібні глядачі!


Табличка на вході просить всіх здати зброю. У межах в'язниці рівень насильства знизився настільки, що навіть охоронці тут ходять без вогнепальної зброї.


Улюблений музичний виконавець ув'язнених - нині покійний Майкл Джексон. Танці на його композиції складають левову частку репертуару тюремних танцюристів. Також дуже популярні пісні Queen.


Культ особистості Майкла тут дуже високий.


Злочинці (а тут містяться тільки самі небезпечні) після чергового виступу.
Кажуть, що з цих стін назовні виходять зовсім інші люди - рівень рецидивів після тюрми Cebu мінімальний.


Сам Байрон Гарсія (на фото в центрі), директор в'язниці і радник губернатора з питань безпеки, намагається виступати з промовою на кожному «концерті».


Помаранчевий одяг додає танців видовищності.


А подивитися на масові танці в Cebu тепер приїжджають туристи з усього світу!


Діджейський пульт.


Ув'язнені стали настільки популярні завдяки роликам в YouTube (див. нижче), що тепер невеликі групи «танцюристів»беруть участь в офіційних заходах Філіппінського уряду.


Поряд з ув'язненими в виставах беруть участь і запрошені філіппінські зірки.


Дивлячись на обличчя танцюючих, складно побачити в них убивць і гвалтівників.

Michael Jackson у виконанні "танцювальної в"язниці".
Досвід Байрона Гарсії активно вивчають в інших країнах. У нього є мрія поширити «танцювальні в'язниці» по всьому світу. Цікаво, а прижився б цей експеремент в тюрмах України?

Джерело: Официальный сайт Ассоциации независимых наблюдателей

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Зараз на сайті

На даний момент 25 гостей на сайті