Вибірка за тематичними розділами статей, публікацій, розробок, навчальних посібників, методичних рекомендацій, корисної для пенітенціарія інформації, що стосується соціально-правових, психолого-педагогічних, професійних, організаційних та інших аспектів діяльності кримінально-виконавчої служби України та інших держав.

Пенітенціарна система Грузії

Сьогодні в Грузії приблизно 23 000 ув'язнених. Як позначаться на них реформи, що проводяться в пенітенціарній системі? Що насправді відбувається у виправних установах Грузії, і наскільки вони приходять у відповідність з європейськими стандартами?
Зібрані відеоматеріали та публікації допоможуть розібратися в цих питаннях.

Детальніше...

Одна з кращих тюрем Польщі


На початку 2000-х років у місті П'єтров-Трибунальський в 180 км від Варшави на кошти Євросоюзу було збудовано одну з найсучасніших в'язниць у світі.
Коли будувалася ця в'язниця, поруч знаходився будинок організації, що розпоряджалася фінансами для будівництва в'язниці.
Кажуть, що на будівництві був вивішений великий плакат, звернений у бік фінансистів: "Ми будуємо для вас". Але, може бути, це польський жарт.

Детальніше...

Тюрма суворого режиму на острові Cebu, Філіппіни: місце де всі танцюють.

Унікальний досвід виправлення засуджених здобули керівники однієї з тюрем Філіппін. Тюрма знаходиться на острові Cebu у центральній частині Філіппінського архіпелагу.
Незвичайність методики і сміливість у підходах до вирішення проблем, що виникли перед адміністрацією, вразила всіх.
Цьому передували такі події.
У2004 році в цій тюрмі, де відбувають покарання найбільш небезпечні злочинці Філіппін, стався бунт.

Детальніше...

Тюрма-місто San Pedro — Ла Пас, Болівія


Тюрьма San Pedro в столице Боливии - это пока единственная в мире тюрьма-город. Семьи заключенных имеют право беспрепятственного входа и выхода из тюрьмы. Многие жены с детьми остаются тут жить — зачем каждый день возвращаться домой?
Да и уровень преступности в тюрьме ощутимо снизился, когда заключенным разрешили жить тут с семьями.

Детальніше...

Зараз на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті