Підвищуємо майстерність викладача

У період з 25 по 26 листопада 2011 року у тренінговій залі Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу ДКВС України проходили проблемно-тематичні курси підвищення кваліфікації "Сучасні підходи до організації та проведення навчальних занять у системі освіти  дорослих" за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

З працівниками навчального відділу училища ділилися своїми знаннями і вміннями науковці Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.
Кандидат педагогічних наук Світлана Мірошник розповіла співробітникам про сучасні підходи до організації навчально-виховного процесу в системі освіти та провела з ними навчальний тренінг "Ораторська майстерність педагогічного працівника".


Під час семінарських занять кандидат педагогічних наук Ніна Яременко розкрила питання: "Методика підготовки та проведення лекції" та "Сучасні вимоги до оформлення навчальних занять".
Із дидактичними і методичними вимогами до організації та проведення навчально-пізнавальної діяльності слухачів на семінарському, практичному заняттях ознайомила присутніх кандидат педагогічних наук Ірина Сотніченко.Вміння створювати якісний тест розвивала в учасників навчального тренінгу вчений секретар інституту Лариса Кабан.
Проблемно-тематичні курси були змістовними і цікавими. Учасники курсів отримали відповідні сертифікати.
Отримані знання працівниками навчального відділу сприяли підвищенню рівня їх педагогічної майстерності та професійної компетентності.
 

Наталія Захарченко, викладач-методист -
начальник кабінету педагогічної майстерності
Білоцерківського училища ППП ДКВС України

Реалізація проекту

"Біла Церква - центр компетентності з питань реформування пенітенціарної системи в Україні"

Донор проекту

Презентація проекту

Керівник проекту


  Сергєєва Вікторія Вікторівна
    (
Penal Reform International)

Зараз на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті