Підвищуємо майстерність викладача

У період з 25 по 26 листопада 2011 року у тренінговій залі Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу ДКВС України проходили проблемно-тематичні курси підвищення кваліфікації "Сучасні підходи до організації та проведення навчальних занять у системі освіти  дорослих" за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.

Детальніше...

Як стати тренером (тренінг "Методологія навчального тренінгу")

1 грудня 2011  року у Білоцерківське училище професійної підготовки завітав директор Київського інституту тренінгу Петро Холявчук, автор і керівник проекту підготовки тренерів "Майстерність тренера".
Для 13 працівників навчального відділу він провів одноденне заняття за програмою "Методологія навчального тренінгу" (за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації).

Детальніше...

Тренінг "Удосконалення навичок управління"

  З 13 по 16 грудня 2010 року на базі Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби служби України в рамках реалізації проекту «Підтримка пенітенціарної реформи в Україні» відбувся тренінг «Удосконалення навичок управління».

Захід було проведено за підтримки Державного департаменту України з питань виконання покарань, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, Міжнародної неурядової організації Penal Reform International.

Детальніше...

Майстер-клас "Системний підхід до практики тренінгу"

26 серпня 2010 року на базі Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України  у  ході реалізації проектного компоненту "Біла Церква – центр компетентності" швейцарсько-українського проекту "Підтримка пенітенціарної реформи в Україні" було проведено майстер-клас "Системний підхід до практики тренінгу".

Детальніше...

Реалізація проекту

"Біла Церква - центр компетентності з питань реформування пенітенціарної системи в Україні"

Донор проекту

Презентація проекту

Керівник проекту


  Сергєєва Вікторія Вікторівна
    (
Penal Reform International)

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті