Тренінг "Управління установою виконання покарань з позицій ефективності"

Реформування пенітенціарної служби відповідно до міжнародних стандартів потребує підвищення ефективності функціонування установ виконання покарань, що передбачає проведення заходів, спрямованих на формування управлінської компетентності керівників. У період з 13 по 15 вересня та з 20 по 22 вересня 2011 року на базі Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України в рамках реалізації швейцарсько-українського проекту "Підтримка пенітенціарної реформи в Україні" тренерами  училища Рудніцькою Іриною Михайлівною та Лунченко Володимиром Станіславовичем було проведено тренінги  для начальників установ виконання покарань  Державної кримінально-виконавчої служби України за темами «Управління установою виконання покарань з позицій ефективності» та «Підготовка тренерів до проведення тренінгових занять з персоналом  установ виконання покарань». Захід проведено за підтримки Державної пенітенціарної служби України, Швейцарської агенціїрозвитку та співробітництва, Міжнародної неурядової організації Penal Reform International.

Детальніше...

Тренінг з формування позитивного соціально-психологічного мікроклімату у колективі співробітників установ виконання покарань та підготовки тренерів до проведення тренінгових занять

У період з 10 по 12 та з 15 по 17 березня 2011 року на базі Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України в рамках реалізації швейцарсько-українського проекту "Підтримка пенітенціарної реформи в Україні" тренерами  училища Шелест Світланою Петрівною та Рудніцькою Іриною Михайлівною було проведено тренінги  для співробітників  Державної пенітенціарної служби України за темами «Формування позитивного соціально-психологічного мікроклімату у колективі співробітників установ виконання покарань» та «Підготовка тренерів до проведення тренінгових занять з персоналом  установ виконання покарань». Захід проведено за підтримки Державної пенітенціарної служби України, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, Міжнародної неурядової організації Penal Reform International.

Детальніше...

Тренінг з профілактики професійної деформації у співробітників УВП та підготовки тренерів до проведення тренінгових занять

У період з 30 листопада по 2 грудня та з  7 по 9 грудня 2010 року на базі Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України в рамках реалізації швейцарсько-українського проекту "Підтримка пенітенціарної реформи в Україні" тренерами  училища Скороходом В.В. та Шелест С.П. було проведено тренінги  для співробітників  Державної кримінально-виконавчої служби України за темами "Профілактика професійної деформації у співробітників установ виконання покарань" та "Підготовка тренерів до проведення тренінгових занять із співробітниками органів та установ виконання покарань". Захід проведено за підтримки Державного департаменту України з питань виконання покарань, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, Міжнародної неурядової організації Penal Reform International.

Детальніше...

Реалізація проекту

"Біла Церква - центр компетентності з питань реформування пенітенціарної системи в Україні"

Донор проекту

Презентація проекту

Керівник проекту


  Сергєєва Вікторія Вікторівна
    (
Penal Reform International)

Зараз на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті