Інформація щодо дотриманням прав ув’язнених у СІЗО

Одним із пріоритетних напрямків діяльності Державної пенітенціарної служби України є дотримання прав людини, забезпечення матеріально-побутових умов і медичного обслуговування засуджених і осіб, узятих під варту, які тримаються в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах.

На сьогоднішній день у Державній кримінально-виконавчій службі України функціонує 27 діючих слідчих ізоляторів та 6 установ виконання покарань, які виконують функції слідчих ізоляторів. Будівлі окремих установ перебувають в аварійному стані, 19 слідчих ізоляторів збудовані понад 100 років тому, 5 з них – більше 200 років. Це ускладнює приведення норм тримання ув’язнених до європейських стандартів.

Детальніше...

Уточнення та доповнення до інформації про роботу виховних колоній для утримання неповнолітніх злочинців

8 січня 2013 року у програмі «ТСН» на телеканалі «1+1» вийшов відеосюжет під назвою «Обережно, діти": чому тюрма не робить правопорушників кращими", де висвітлено проблеми, пов’язані з перебуванням неповнолітніх засуджених у виховних колоніях (http://tsn.ua/video/video-novini/oberezhno-diti-chomu-tyurma-ne-robit-pravoporushnikiv-kraschimi.html?type=2 ) .

У цьому сюжеті однобоко та недостатньо об’єктивно коментується інформація про роботу пенітенціарних закладів в питаннях профілактики рецидиву дитячої злочинності.

З метою об’єктивного інформування суспільства по суті порушених в сюжеті питань ДПтС України інформує, що згідно офіційної статистики МВС протягом 2011 року в Україні дійсно вчинено неповнолітніми майже 14 тис. злочинів. Звертаємо увагу, що ця статистика стосується усіх категорій неповнолітніх, а не лише звільнених з місць позбавлення волі.

Детальніше...

В Україні дотримуються прав підозрюваної дитини на свободу

2 січня 2013 року у програмі «ТСН» на  каналі «1+1» вийшов відео сюжет під назвою «В Україні нехтують правом підозрюваної дитини на свободу», де висвітлено проблеми, пов’язані з перебуванням  неповнолітніх ув’язнених в слідчих ізоляторах.
Вивченням даної інформації, яку було висвітлено у телевізійній службі новин телеканалу "1+1" 02.01.2013, 19:30 (http://tsn.ua/video/video-novini/bez-novorichnogo-nastroyu-lishilisya-uv-yazneni-diti.html?type=2), встановлено, що коментарі телеканалу в певній мірі викривлюють реальний стан справ.

Детальніше...

Питання якісної підготовки засуджених до звільнення – один із пріоритетних напрямків у роботі Державної пенітенціарної служби України

2 липня 2012 року на інтернет-ресурсі «Україна кримінальна» було опубліковано статтю Юлії Абибок під заголовком "Купить свободу можно, но зачем? За сколько можно выйти из тюрьмы, и стоит ли это делать в Украине".

Державна пенітенціарна служба України (далі – ДПтС України) вважає слушними та актуальними питання, порушені у статті. Поряд з цим, є необхідність надати додаткову інформацію до порушених проблем для підвищення об'єктивності їх суспільної оцінки.

Детальніше...

Коментар та уточнююча інформація до статті Вадима Колесніченка "Захист прав людини – найголовніша національна ідея країни", опублікованої в газеті "Голос України" 11.02.2012 № 27

Детальніше...

Зараз на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті