Вибірка за тематичними розділами статей, публікацій, розробок, навчальних посібників, методичних рекомендацій, корисної для пенітенціарія інформації, що стосується соціально-правових, психолого-педагогічних, професійних, організаційних та інших аспектів діяльності кримінально-виконавчої служби України та інших держав.

Ащенко О. М., Човган В. О. "Українське пенітенціарне законодавство у світлі стандартів Комітетів проти катувань ООН та Ради Європи"/ скачати / О. М. Ащенко, В. О. Човган; передм. М. М. Гнатовського; за заг. ред. Є. Ю. Захарова. — Харків: Права людини, 2014 р. — 332 с.
Увазі читачів пропонується аналіз відповідності українського законодавства, яке регулює порядок тримання під вартою до вироку суду, під час виконання та відбування покарань, пов’язаних з позбавленням волі, до міжнародних стандартів, закріплених у Конвенції ООН проти катувань і висловлених у висновках та рекомендаціях Комітету ООН проти катувань, а також численних доповідях Європейського комітету із запобігання катуванням (КЗК) за результатами візитів до України. Друкуються переклади висновків та рекомендацій Комітету ООН за результатами розгляду 3, 4 та 5-ї періодичній доповіді України та останньої доповіді КЗК про візит 2013 року.

Зараз на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті