Вибірка за тематичними розділами статей, публікацій, розробок, навчальних посібників, методичних рекомендацій, корисної для пенітенціарія інформації, що стосується соціально-правових, психолого-педагогічних, професійних, організаційних та інших аспектів діяльності кримінально-виконавчої служби України та інших держав.

Супрун М.О., Пахомов І.В. "Особливості духовного виховання засуджених та персоналу ДКВС України" / Труди Київської Духовної Академії. – К., 2017, №27 – С.333-341., стаття, PDF)

В умовах реформування вітчизняної пенітенціарної системи плідна співпраця Церкви та ДКВС України надає додаткові можливості вибудовувати систему справжніх духовних цінностей у житті засуджених, що сприятиме їх виправленню, ресоціалізації та соціальній адаптації після звільнення. Також, взаємодія Служби з Церквою створює умови для духовно-просвітницької роботи з пенітенціарним персоналом. Їх спільні зусилля спрямовані на реалізацію зазначених питань сприяють втіленню в життя християнських цінностей, примноженню добра та злагоди в нашій Державі.

Зараз на сайті

На даний момент 23 гостей на сайті