Вибірка за тематичними розділами статей, публікацій, розробок, навчальних посібників, методичних рекомендацій, корисної для пенітенціарія інформації, що стосується соціально-правових, психолого-педагогічних, професійних, організаційних та інших аспектів діяльності кримінально-виконавчої служби України та інших держав.

 Микитенко М. С. Федорченко Т.Є. "Тренінгова технологія як основа корекційної роботи з неповнолітніми з девіантною поведінкою" (Психолого-педагогічні проблеми сільської школи. Випуск 57, 2017 стор. 256-262), стаття, PDF)

   У статті порушено питання про недостатній рівень профілактики девіантної поведінки підлітків, засуджених до відбування покарань без позбавлення волі. Обґрунтовано важливість та переваги проведення корекційної роботи з неповнолітніми правопорушниками у формі тренінгу. Звернено увагу на затвердженні просвітницько-профілактичні тренінгові програми на законодавчому рівні, на якому планується після детального вивчення, узаконення пробаційних програм. Представлено практико-орієнтовну модульну програму для роботи з підлітками з девіантною поведінкою під назвою «Життя після дощу».

Зараз на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті