У боротьбі за перемогу!

Як говорив Галілео Галілей «Людину не можна навчити нічого, можна тільки допомогти їй знайти це в собі». Підтвердження саме цієї теорії намагалися знайти викладачі Білоцерківського центру ПКП ДКВС України 17 травня. Саме в цей день відбулася правова вікторина з основ кримінального та кримінально-виконавчого права України в стінах даного навчального закладу.

У ній брали участь чотири команди – представники навчальних груп слухачів, що проходять навчання за програмою первинної професійної підготовки молодших інспекторів відділу нагляду та безпеки кримінально-виконавчих установ.
Традиційно вікторина складалася з трьох етапів. Під час першого етапу всі присутні познайомилися з такими командами:
- команда першої навчальної групи – «Natus Vincere»;
- команда другої навчальної групи – «Меч Правосуддя»;
- команда третьої навчальної групи – «Кратос»;
- команда четвертої навчальної групи – «С ума сойти».

Під час другого етапу команди змагалися за дорогоцінні бали в режимі «брейн-рингу» та третій етап перевірив логічні вміння та правові знання учасників за допомогою кросворду.

Справедливо буде відмітити, що такої запеклої боротьби за перемогу в стінах Білоцерківського центру ще не бачили, так як всі команди йшли пліч об пліч та результати змагання здивували своїми балами:
Так, команда третьої навчальної групи «Кратос» – 23 бали та відповідно посіли друге місце. Команди першої, другої та четвертої навчальних груп отримали 26 балів та відповідно посіли перше місце.
На останок хочеться додати, що викладачі Білоцерківського центру пишаються результатами вікторини та бажають, щоб учасники й надалі поглиблювали свої знання з правознавства та інших дисціплін, а також не зупинялись на досягнутому!

 

Зараз на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті