Пошук житла – тема курсу соціальних та життєвих навичок

21 лютого на базі Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України для засуджених, які перебувають в дільниці соціальної реабілітації Білоцерківської виправної колонії (№ 35), відбулось заняття у межах навчальної програми «Розвиток соціальних та життєвих навичок у засуджених».

Начальник циклу загальноправових дисциплін Романюк Олег та викладач циклу загальноправових дисциплін Вишневський Олександр провели тренінгове заняття із засудженими на тему: «Пошук житла».
Пошук житла після звільнення дуже актуальна тема для засуджених, особливо враховуючи динаміку змін, які відбуваються на ринку нерухомості. Важливим завданням даного заняття було довести до засуджених усі можливості, як у максимально короткі терміни знайти собі житло. Під час заняття засуджені отримали інформацію щодо пошуку житла і способів, як краще це зробити. Також, піднімалися проблемні питання спілкування орендаря з орендодавцем, яких тем краще оминати при перемовинах з орендодавцем. Засуджені отримали інформацію про свої права та обов’язки, як винаймачів житла, та як не потрапити на шахраїв.
Заняття з даної тематики є актуальними для засуджених, оскільки навіть ті засуджені, котрі мають де проживати після звільнення, можуть опинитися в несподіваних для них стресових ситуаціях.

 

Зараз на сайті

На даний момент 43 гостей на сайті