Викладачі циклу загальноправових дисциплін вивчили позитивний досвід роботи установ виконання покарань

У період з 10 по 13 грудня 2018 року викладачі циклу загальноправових дисциплін лейтенант вн.сл. Вишневський Олександр Сергійович та лейтенант вн.сл. Музика Віталій Валентинович проходили стажування в установах виконання покарань та слідчому ізоляторі Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції.

Було відвідано ДУ «Харківський слідчий ізолятор», ДУ «Олексіївська виправна колонія (№ 25)» та ДУ «Качанівська виправна колонія (№ 54)».
У ході проходження стажування був вивчений досвід роботи Державної установи «Харківський слідчий ізолятор». У Харківському слідчому ізоляторі викладачі мали змогу ознайомитися з порядком розміщення в слідчих ізоляторах осіб, які тримаються під вартою та засуджених; вимогами несення служби на контрольно-пропускних пунктах; організацією матеріально-побутового забезпечення ув’язнених та засуджених; порядком та умовами тримання ув’язнених і засуджених в установі, тощо.

12 грудня викладачі мали можливість відвідати Олексіївську виправну колонію (№ 25). Це колонія середнього рівня безпеки в якій тримаються чоловіки, засуджені до позбавлення волі на певний строк, які раніше відбували покарання у вигляді позбавлення волі. Викладачі ознайомилися з порядком тримання засуджених у дільницях установи та ДІЗО; організацією амбулаторного та стаціонарного лікування засуджених; організацією загальноосвітнього та професійно-технічного навчання засуджених; особливостями роботи начальника відділення СПС в дільниці карантину, діагностики і розподілу, посиленого контролю, соціальної реабілітації; організацією роботи психологічної служби установи та ін.

Завершили своє стажування викладачі відвідуванням Качанівської виправної колонії (№ 54). Це кримінально-виконавча установа мінімального рівня безпеки із загальними умовами для тримання жінок, засуджених вперше до позбавлення волі за злочини, вчинені з необережності, злочини невеликої та середньої тяжкості. У цій установі, також, знаходиться сектор середнього рівня безпеки для тримання жінок, засуджених до довічного позбавлення волі. В даній установі викладачі ознайомилися з особливостями тримання засуджених-жінок у дільницях установи; особливостями організації навчання та лікування засуджених-жінок; організацією залучення засуджених-жінок до суспільно-корисної праці та порядком оплати їхньої праці; порядком тримання засуджених-жінок в ДІЗО; особливості відбування покарання жінками, засудженими до довічного позбавлення волі та ін.

Проходження стажування дало можливість викладачам підвищити професійну компетентність, покращити професійні уміння, знання та навички шляхом вивчення основних напрямів діяльності вищезазначених установ виконання покарань та ознайомитися з досвідом роботи його персоналу.
Вивчений під час проходження стажування практичний досвід буде використаний при проведенні навчальних занять з слухачами та розробці навчально-методичних матеріалів.

 

Зараз на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті