Заняття з персоналом БВК-35 "Про внесення змін до КВК України щодо порядку та умов відбування покарання"

Відповідно вказівки від 09.10.2013 №5/3-5239-Сд/2-13 Державної пенітенціарної служби України про вивчення Закону України від 05.09.2013  №435-18 «Про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо порядку та умов відбування покарання» 31 жовтня 2013 року в системі службової підготовки було проведено додаткове заняття на тему «Про внесення змін до КВК України щодо порядку та умов відбування покарання» із постійним складом Білоцерківської виправної колонії УДПтС України в м.Києві та Київській області (№35).

Заняття проводили начальник циклу загальноправових дисциплін Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу ДКВС України майор внутрішньої служби Степенко А.А. та старший викладач циклу загальноправових дисциплін училища майор внутрішньої служби Плаксивий С.В. 
Під час проведення заняття до особового складу виправної колонії було доведено зміни до Кримінально-виконавчого кодексу України, які вступають в силу 01 січня 2014 року.
Особливу увагу було звернуто на зміст ряду статей кодексу, які регламентують порядок та умови відбування покарання в колонії середнього рівня безпеки.
Після доведення вищевказаних змін до КВК України були надані вичерпні відповіді на запитання особового складу колонії.

Зараз на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті