Конкурс рефератів присвячений до Дня Незалежності України

Згідно з Інструкцією з організації навчально-виховного процесу в училищі викладачами циклу загальноправових дисциплін в період з 12.08.2013 року по 21.08.2013 року було організовано та проведено конкурс рефератів серед слухачів училища на тему: «24 – серпня День Незалежності України».


23.08.2013 року під час проведення урочистого засідання присвяченого до Дня Незалежності України начальник Білоцерківського училища полковник внутрішньої служби Стуканов В.Б. переможцям і призерам конкурсу вручив грамоти та побажав всім міцного здоров’я і успіхів в проходженні служби.
Перше місце в конкурсі рефератів зайняв молодший сержант внутрішньої служби СТОЯН Володимир Іванович, слухач 2 навчальної групи працівник Білоцерківської виправної колонії  управління ДПтС України в Київській області (№35).

Друге місце в конкурсі рефератів зайняла сержант внутрішньої служби ПОПОВА Анна Петрівна, слухач 3 навчальної групи працівник Сумської виправної колонії управління ДПтС України в Сумській області (№116).

Третє місце в конкурсі рефератів поділили між собою лейтенант внутрішньої служби СКОРОБАГАТЬКО Ірина Юріївна, слухач 12 навчальної групи працівник Дарницького РП КВІ управління ДПтС України в м.Київ та Київській області та молодший сержант внутрішньої служби ШЕВЦОВ Олександр Вікторович, слухач 1 навчальної групи працівник Новобузького  виправного центру  управління ДПтС України в Миколаївській області (№103).

Зараз на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті