Новини циклу ЗПД

Міжвідомча координаційна рада з питань правосуддя щодо неповнолітніх

12 березня відбулось засідання робочої групи з обговорення проєкту Єдиних стандартів навчання фахівців у сфері правосуддя щодо неповнолітніх.

 

Детальніше...

Правова вікторина

26 лютого циклами загальноправових та спеціальних дисциплін проведено правову вікторину з основ кримінального та кримінально-виконавчого права України.

Детальніше...

Всеукраїнський тиждень права у Білоцерківському центрі

10 грудня 1948 року Генеральною Асамблеєю ООН було прийнято Загальну декларацію прав людини. Її зміст – є результатом усвідомлення людством шокуючих наслідків Другої світової війни і представляє глобальне вираження невід'ємних прав, які мають усі люди на нашій планеті.
Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини.

Детальніше...

Креативний спосіб вивчення конституційного права України

25 червня в Білоцерківському центрі ПКП ДКВС України відбулася правова вікторина «Що? Де? Коли?» з вивчення конституційного права.

Детальніше...

У боротьбі за перемогу!

Як говорив Галілео Галілей «Людину не можна навчити нічого, можна тільки допомогти їй знайти це в собі». Підтвердження саме цієї теорії намагалися знайти викладачі Білоцерківського центру ПКП ДКВС України 17 травня. Саме в цей день відбулася правова вікторина з основ кримінального та кримінально-виконавчого права України в стінах даного навчального закладу.

Детальніше...

Зараз на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті