Профілактика туберкульозу, ВІЛ, СНІДу

28 березня на базі Білоцерківської виправної колонії (№ 35), відбулось заняття у межах навчальної програми «Розвиток соціальних та життєвих навичок у засуджених», викладачами Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України.

Начальник циклу вогневої та фізичної підготовки Охота Андрій та старший викладач циклу вогневої та фізичної підготовки Іщенко Володимир провели тренінгове заняття із засудженими на тему: «Профілактика туберкульозу, ВІЛ, СНІДу».
Профілактика туберкульозу, ВІЛ, СНІДу дуже актуальна тема для засуджених, особливо враховуючи динаміку розповсюдження цих захворювань в установах виконання покарань та за її межами.
Викладачі надали актуальну та корисну інформацію щодо проблеми ВІЛ/СНІДу у суспільстві, пояснили причини, що призводять до ВІЛ-інфікування, основні напрямки консультування, надання допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, роз’яснили учасникам, що замісна терапія це крок вперед у профілактиці ВІЛ/СНІДу серед споживачів ін’єкційних наркотиків.

 

Начальник циклу ВФП А. Охота
Фото автора

 

Зараз на сайті

На даний момент 42 гостей на сайті