Проведення заняття фахівцями Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Київської області

26 березня 2019 року для проведення заняття з особами середнього і старшого начальницького складу уповноважених органів з питань пробації на тему: «Дії при надзвичайних ситуаціях. Засоби і заходи індивідуального та колективного захисту населення» до Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України були запрошені представники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Київської області Адян Семен Гарегінович та Бордюжа Костянтин Іванович.

На занятті слухачі отримали достатньо інформації щодо новітніх розробок у сфері засобів індивідуального і колективного захисту населення, поділилися своїм досвідом та надали практичні поради щодо конкретних дій під час надзвичайних ситуацій різних видів, які трапляються як під час виконання службових обов’язків, так і в побуті.

При проведенні заняття використовувались навчальні фільми щодо дій при надзвичайних ситуаціях, а саме: пожежа, витік газу, буревій, тощо. А також були продемонстровані сучасні засоби індивідуального захисту.
Заняття пройшло дуже цікаво, на всі питання слухачі отримали вичерпні відповіді.

Начальник циклу В та ФП А.О. Охота
Фото: В.П. Іщенко

 

Зараз на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті