Декада педагогічної майстерності викладачів циклу вогневої та фізичної підготовки

У період з 10 по 20 вересня проводилась декада педагогічної майстерності викладачів циклу вогневої та фізичної підготовки. За цей період були проведені чотири відкритих заняття з таких дисциплін: організація діяльності персоналу, вогнева підготовка, фізична підготовка.

У рамках декади 11 вересня перше практичне заняття з фізичної підготовки за темою № 3 «Рукопашний бій. Визволення від захваті» провів старший викладач Іщенко Володимир Петрович з слухачами психологами відділів соціально-виховної та психологічної роботи (первинна професійна підготовка).

13 вересня лекційне заняття з організації діяльності персоналу за темою № 1 «Порядок проходження служби в ДКВС України» провів викладач циклу Солоденко Володимир Вікторович з слухачами молодші інспектори ВНіБ (первинна професійна підготовка).

14 вересня практичне заняття з вогневої підготовки за темою №4 «Прийоми та правила стрільби з пістолета Макарова та автомата Калашникова» провів начальник циклу Охота Андрій Олександрович з слухачами молодші інспектори ВНіБ (первинна професійна підготовка).

18 вересня практичне заняття з фізичної підготовки за темою №6 «Рукопашний бій. Обезброєння» провів викладач циклу Новородовський Віталій Вячеславович з слухачами молодші інспектори ВНіБ (первинна професійна підготовка).

Відкриті заняття, представлені викладачами циклу, були спрямовані на демонстрацію колегам власного практичного досвіду викладацької роботи, творчих підходів до неї та на підвищення зацікавленості слухачів навчальними дисциплінами.
Декада педагогічної майстерності викладачів циклу вогневої та фізичної підготовки пройшла організовано, при достатній активності та під гаслом «Вчимося та навчаємо».

 

Зараз на сайті

На даний момент 38 гостей на сайті