Профілактика ВІЛ/СНІДу в ДКВС України

У період з 27.02 по 03.03 2017 року в Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу проводились спеціалізовані короткострокові курси з теми:«Профілактика ВІЛ/СНІДу в Державній кримінально-виконавчій службі України» для працівників відділів (секторів) по роботі з персоналом кримінально-виконавчих установ та слідчих ізоляторів.

Навчальну програму реалізовували та забезпечували викладачі циклу вогневої та фізичної підготовки, а саме Андрій Охота та Володимир Іщенко. 2-го березня з метою підвищення ефективності проведення занять був залучений експерт сфери громадського здоров’я з «Українського інституту політики громадського здоров’я» член правління, дослідник, лікар-психіатр Євген Гришаєв.

Євген Вікторович надав актуальну та корисну інформацію щодо проблеми ВІЛ/СНІДу у суспільстві, пояснив причини, що призводять до ВІЛ-інфікування, основні напрямки консультування, надання допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД. Експерт роз’яснив слухачам, що замісна терапія це крок вперед у профілактиці ВІЛ/СНІДу серед споживачів ін’єкційних наркотиків. На численні запитання учасників заняття експерт дав змістовну та вичерпну відповідь. У свою чергу слухачі наголосили, що для них завжди зустрічі з експертами є пізнавальними та цікавими, а доведена інформація є дуже актуальною, адже нині в Україні існує багато протиріч в сфері надання замісної терапії наркозалежним громадянам, та профілактики ВІЛ/СНІДу.
 

Зараз на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті