Рукопашний бій в системі фізичного виховання

26 вересня 2019 року до Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України для проведення заняття з рукопашного бою зі слухачами, було запрошено почесного президента Білоцерківської міської федерації рукопашного бою та Фрі-Файту, віце президента Міжнародної федерації еліт Файту Кирилюка Валентина Миколайовича (ІІ Дан з рукопашного бою, І Дан з Джиу Джитсу).

Основою на заняттях з рукопашного бою є, звичайно, гнучкість, спритність, фізична сила і витривалість. Всі ці навички формуються під час занять з рукопашного бою.

Відомо, що витоки багатьох помилок молодих людей і трагедій їхнього життя полягають у невмінні перемогти особисту натуру. Для багатьох таких юнаків вибір одного з бойових видів мистецтв, диктується бажанням захистити себе, але опанування його без керівництва тренера і без виконання всього комплексу освітнього процесу призводить часто до сумних результатів.

Валентин Кирилюк під час заняття зі слухачами поділився своїм досвідом та надав практичні поради щодо застосування прийомів рукопашного бою, як ефективно використовувати набутті вміння і навички молодшим інспекторам ВНІБ під час виконання службових обов’язків чи при виникненні екстремальної ситуації, яка може загрожувати його здоров’ю, або особистій безпеці персоналу установи виконання покарань.

Автор: Охота Андрій
фото автора

Зараз на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті