Декада педагогічної майстерності викладацького складу циклу вогневої та фізичної підготовки

Викладачі Білоцерківського центру постійно підвищують свою педагогічну кваліфікацію, розвивають творчу ініціативу, впроваджують кращий практичний досвід та інновації, у зв’язку з цим стало доброю традицією проведення декад педагогічної майстерності серед викладацького складу. Так, в період з 10.09.2019 по 20.09.2019 року в Білоцерківському центрі проводилась декада педагогічної майстерності циклу вогневої та фізичної підготовки.

Розпочав декаду старший викладач циклу підполковник внутрішньої служби Іщенко Володимир Петрович, який провів практичне заняття за темою «Рукопашний бій. Затримання та супровід» з слухачами старші інспектори ВНІБ за програмою первинної професійної підготовки.

13 вересня начальник циклу майор внутрішньої служби Охота А. О. в рамках декади провів відкрите лекційне заняття за темою «ВІЛ/СНІД, його профілактика, інфікування» з слухачами старші інспектори ВНІБ за програмою первинної професійної підготовки.

При проведені заняття Андрій Олександрович вдало використовував різноманітні методи навчання: інформаційне повідомлення, дискусію та робота в групах. Завдяки цьому заняття було проведено на високому рівні.

18 вересня продовжив декаду старший викладач циклу лейтенант внутрішньої служби Байкулова Ю.О., провівши відкрите практичне заняття за темою «Рукопашний бій. Затримання та супровід» з слухачами молодші інспектори ВНІБ (первинна професійна підготовка).


20 вересня відкрите практичне заняття з фізичної підготовки за темою №3 «Рукопашний бій. Кидки та утримання» провів викладач циклу Новородовський В. В., з слухачами молодші інспектори ВНіБ (первинна професійна підготовка).

Відкриті заняття, представлені викладачами циклу, були спрямовані на демонстрацію колегам власного практичного досвіду викладацької роботи, творчих підходів до неї та на підвищення зацікавленості слухачів навчальними дисциплінами.

Автор: Охота Андрій
фото автора

 

Зараз на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті