Новини циклу ВФП

Поради щодо здорового способу життя

25 лютого викладачі Білоцерківського центру ПКП ДКВС України Андрій Охота та Володимир Іщенко провели заняття для засуджених Державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№35)» на тему: «Поради щодо здорового способу життя» в межах реалізації Курсів підготовки до звільнення, розвитку соціальних та життєвих навичок.

Детальніше...

Рукопашний бій в системі фізичного виховання

26 вересня 2019 року до Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України для проведення заняття з рукопашного бою зі слухачами, було запрошено почесного президента Білоцерківської міської федерації рукопашного бою та Фрі-Файту, віце президента Міжнародної федерації еліт Файту Кирилюка Валентина Миколайовича (ІІ Дан з рукопашного бою, І Дан з Джиу Джитсу).

Детальніше...

Декада педагогічної майстерності викладацького складу циклу вогневої та фізичної підготовки

Викладачі Білоцерківського центру постійно підвищують свою педагогічну кваліфікацію, розвивають творчу ініціативу, впроваджують кращий практичний досвід та інновації, у зв’язку з цим стало доброю традицією проведення декад педагогічної майстерності серед викладацького складу. Так, в період з 10.09.2019 по 20.09.2019 року в Білоцерківському центрі проводилась декада педагогічної майстерності циклу вогневої та фізичної підготовки.

Детальніше...

Дай роботу тілу – відпочине голова...

У період з 20 по 26 червня 2019 у Білоцерківському центрі проходили спортивні змагання з міні-футолу та стрільби з пневматичної гвинтівки присвячені святкуванню Дня Конституції України.

Детальніше...

Профілактика туберкульозу, ВІЛ, СНІДу

28 березня на базі Білоцерківської виправної колонії (№ 35), відбулось заняття у межах навчальної програми «Розвиток соціальних та життєвих навичок у засуджених», викладачами Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України.

Детальніше...

Зараз на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті