Ділимось досвідом…

Доброю традицією в Білоцерківському центрі стало проведення декад педагогічної майстерності викладацького складу. Ці заходи дозволяють поділитися з колегами своїми надбаннями у викладацькій діяльності, продемонструвати нові сучасні методи, що використовуються під час проведення різних навчальних занять, що значною мірою позитивно впливає розвиток професійної майстерності.

Так, в період 4 по 14 листопада цього року згідно плану роботи навчального відділу було проведено декаду педагогічної майстерності викладацького складу циклу спеціальних дисциплін.
Розпочав декаду старший викладач циклу Похилько Іван, який 4 листопада провів лекційне заняття за темою «Служба молодшого інспектора з нагляду і безпеки в дисциплінарному ізоляторі, приміщенні камерного типу, дільниці посиленого контролю, дільниці слідчого ізолятора». Заняття було проведено із використанням активних методів навчання, що дозволило викладачу якісно розкрити навчальний матеріал заняття.

В цей же день начальник циклу Винарчук О.М. провів практичне заняття в рамках школи педагогічної майстерності за темою «Робота з електронними таблицями». Дане заняття носило в першу чергу практичну направленість: присутнім було продемонстровано можливості табличного редактора та відпрацьовано основні функції використання програми Excel.

5 листопада начальник циклу Винарчук О.М. провів практичне заняття за темою «Комплекси технічних засобів охорони», на якому було розглянуто порядок технічного обслуговування КТЗО «Ніч-12».

Продовжив декаду викладач Коваленко Дмитро, провівши 6 листопада тренінгове заняття для категорії слухачів,які навчаються за робочою програмою первинної професійної підготовки заступників чергових помічників начальників установ за темою «Порядок і тактика проведення обшуків і оглядів в установах виконання покарань». На занятті слухачі розглянули питання щодо проведення обшукової роботи в установах, поділилися досвідом вилучення заборонених предметів та тактичним моментам щодо попередження втеч з місць позбавлення волі.

7 листопада викладач Слєпинцев М.С., використовуючи навчальний полігон Білоцерківського центру, провів практичне заняття з заступниками чергових помічників начальників установ за темою «Порядок здійснення нагляду за засудженими в ДІЗО, ПКТ (ОК), карцері, дільниці посиленого контролю, секторі максимального рівня безпеки та дільниці слідчого ізолятора», на якому було розглянуто, використовуючи ігрові методи навчання особливості здійснення нагляду за засудженими, що перебувають в приміщеннях камерного типу.

На завершення декади старшим викладачем Черкаським Я.А. 12 листопада було проведено практичне заняття з модуля професійно-спеціалізованої компетентності за темою «Загальні аспекти управління персоналом» з категорією слухачів,які навчаються за програмою первинної професійної підготовки осіб середнього і старшого начальницького складу відділів (секторів, груп, старших інспекторів) контролю за виконанням судових рішень установ виконання покарань та слідчих ізоляторів. Дане заняття було проведено у вигляді навчального тренінгу, що дозволило слухачам засвоїти різні стилі управління персоналом та в подальшомуефективно використовувати в своїй службовій діяльності набуті знання.

Декада педагогічної майстерності вкотре стала свідченням того, що викладачі навчаються протягом життя. Прагнення до самовдосконалення, обмін досвідом та самоосвіта є важливими чинниками професійного зростання кожного викладача.

Автор: О.М. Винарчук
фото автора

Зараз на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті