Новини циклу СД

Адаптація до свободи

"Свобода є право робити все, що дозволено законами. Якби громадянин міг робити те, що цими законами забороняється, то в нього не було б свободи, оскільки те ж саме могли б робити й інші громадяни…" Шарль Монтеск'є
28 січня викладачами Білоцерківського центру ПКП ДКВС України Віталієм Музикою та Миколою Слєпинцевим було проведено заняття для засуджених Державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№35)» на тему: «Адаптація до свободи» в рамках реалізації Курсів підготовки до звільнення розвитку соціальних та життєвих навичок.

Детальніше...

Корисне використання часу в ув’язненні

Тривають заняття на курсах підготовки до звільнення, розвитку соціальних та життєвих навичок засуджених, проведення яких започаткувалось у рамках проекту Ради Європи «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні».

Детальніше...

Ділимось досвідом…

Доброю традицією в Білоцерківському центрі стало проведення декад педагогічної майстерності викладацького складу. Ці заходи дозволяють поділитися з колегами своїми надбаннями у викладацькій діяльності, продемонструвати нові сучасні методи, що використовуються під час проведення різних навчальних занять, що значною мірою позитивно впливає розвиток професійної майстерності.

Детальніше...

Основи комунікативних навичок та мотиваційного інтерв’ювання

31 жовтня 2019 року викладач Дмитро Коваленко в рамках декади педагогічної майстерності циклу спеціальних дисциплін провів тренінгове заняття для персоналу Державної установи «Білоцерківська виправна колонія» (№ 35) на тему «Основи комунікативних навичок та мотиваційного інтерв’ювання».

Детальніше...

Декада педагогічної майстерності викладацького складу циклу спеціальних дисциплін

Проведення декад педагогічної майстерності серед викладацького складу Білоцерківського центру - це добра традиція, яка дозволяє поділитися своїм досвідом з колегами та запропонувати цікаві методи проведення занять. Так, в період з 12.11.2018 по 21.11.2018 року в Білоцерківському центрі проводилась декада педагогічної майстерності циклу спеціальних дисциплін.

Детальніше...

Зараз на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті