Новини циклу пробації

Актуальні питання реалізації пробації в Україні

21 червня у Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України відбулася зустріч начальника відділу досудової пробації Державної установи «Центр пробації» Ірини Карандюк та її заступника Наталії Пивовар із слухачами з числа персоналу уповноважених органів з питань пробації.

Детальніше...

Декада педагогічної майстерності викладачів циклу підготовки персоналу пробації

З 10 по 19 червня 2019 року в Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України проведено декаду педагогічної майстерності викладачів циклу підготовки персоналу пробації.

Детальніше...

Кооперація як складова ефективності реалізації пробації в Україні

З 11 лютого у Білоцерківському центрі ПКП ДКВС України триває перший етап навчання персоналу уповноважених органів з питань пробації за програмою первинної професійної підготовки (за очно-заочною формою навчання).

Детальніше...

Оцінка ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення – один із ключових інструментів пробаційної роботи

13-14 грудня за підтримки EU Project «Pravo-Justice» у м. Києві відбувся тренінг «Практичні аспекти роботи з оцінкою ризику вчинення повторного кримінального правопорушення».

Детальніше...

Викладачі циклу підготовки персоналу пробації удосконалюють знання щодо підготовки індивідуального плану та практики застосування пробаційних програм

З 28 по 30 листопада 2018 року у м. Києві відбувся тренінг "Методики та інструменти роботи з суб'єктами пробації: виклики та успішні практики", організований Проектним офісом з питань пробації Міністерства юстиції України за підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Детальніше...

Зараз на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті