Участь у міжнародній конференції "Актуальні питання організації та правового врегулювання пенітенціарного душпастирського служіння"

14 листопада 2013 року на базі навчально-методичного центру музею професійних традицій підготовки персоналу для Державної пенітенціарної служби України при Курязькій виховній колонії імені А.С. Макаренка в рамках запланованих заходів пройшла міжнародна конференція «Актуальні питання організації та правового врегулювання пенітенціарного душпастирського служіння», в якій взяв участь старший викладач циклу психолого-педагогічних дисциплін Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Пахомов Ілля.

Для обговорення актуальних питань організації та правового врегулювання пенітенціарного душпастирського служіння до Харкова з’їхались пенітенціарії та священнослужителі з України, Росії, Білорусії та Молдови.
Після оглядової екскурсії по музею А.С. Макаренка та ознайомлення з експозиціями та експонатами видатного педагога та музеєм кримінально-виконавчої служби Харківської області, в залі навчально-методичного центру музею професійних традицій підготовки персоналу для Державної пенітенціарної служби України відбулось урочисте відкриття міжнародної конференції.
У рамках заходу учасники та гості конференції відвідали будівлю колишнього Георгіївського Петропавлівського храму при Курязькій виховній колонії імені А.С. Макаренка. Начальник установи Дмитро Холод розповів про історію створення та заснування храму.

Також учасники та гості конференції відвідали джерело Святого Онуфрія. Про історією місця розташування джерела Святого Онуфрія розповіла всім присутнім вчитель історії Курязької загальноосвітньої школи Валентина Юхно. Усі бажаючи мали змогу спробувати джерельну чисту воду.
У Харківській духовній семінарії учасники та гості конференції відвідали Церковно-історичний музей Харківської єпархії, а у Свято-Покровському чоловічому монастирі мали змогу прикластися до Чудотворної ікони святого Георгія Победоносця  дев’ятого сторіччя.
У другому пленарному засіданні з доповіддю «Соціально-психологічні особливості православних общин засуджених» виступив старший викладач циклу психолого-педагогічних дисциплін Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Пахомов Ілля. У своїй доповіді він охарактеризував особливості православних общин засуджених: соціально-демографічні, кримінологічні, соціально-психологічні, отримані в результаті проведеного анкетування в установах виконання покарань, а також надав рекомендації по підвищенню ефективності діяльності православних общин засуджених в установах виконання покарань.
Учасники та гості конференції обговорили низку питань щодо релігійного світогляду як чинника морального виховання.
15 листопада 2013 року учасники конференції відвідали Свято-Успенську Святогірську Лавру у Донецькій області. Зустріч розпочалася з урочистого молебню в стінах Успенського собору Лаври, після якого учасники конференції відвідали з екскурсією музей та інші святині Лаври: скит «Всіх Святих» та храм прп. Антонія та Феодосія, де відбулось богослужіння.
На завершення Міжнародної конференції «Актуальні питання організації та правового врегулювання пенітенціарного душпастирського служіння» в актовій залі Лаври відбулась зустріч учасників з Настоятелем Свято-Успенської Святогірської Лаври владикою Арсенієм, під час якої учасники конференції підбили підсумки її дводенної роботи, подякували всім за активну участь та отримали сувеніри і пам’ятні подарунки.

Зараз на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті