Практичні поради щодо фінансової грамотності

"Нажити багато грошей – хоробрість, зберегти їх – мудрість, а вміло витрачати – мистецтво." Б.Авербах
03 березня викладачі циклу психолого-педагогічних дисциплін Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України Ірина Дорошенко та Андрій Єфремов провели завершальне заняття для засуджених Державної установи «Білоцерківська виправна колонія» (№ 35),

які беруть участь у пілотному проекті в межах реалізації Курсів з питань підготовки до звільнення, розвитку соціальних та життєвих навичок за темою «Особисті фінанси осіб, звільнених з установ виконання покарань, та відповідальне використання ними фінансових послуг».
Метою заняття ставилося надати учасникам тренінгу знання в області управління особистими фінансами, розкрити роль заощаджень в житті людини, ознайомити з різними способами накопичення грошей.

Під час заняття засуджені активно висловлювали свої думки стосовно можливості доходів та витрат сім’ї, ризику банківських послуг, розмірковували стосовно майбутніх заощаджень та інвестицій. Засуджені усвідомили, що планування власних постійних і одноразових витрат та відповідальне використання фінансових послуг значною мірою полегшить їхнє життя після виходу на волю.

Зараз на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті