Новини циклу ППД

Практичні поради щодо фінансової грамотності

"Нажити багато грошей – хоробрість, зберегти їх – мудрість, а вміло витрачати – мистецтво." Б.Авербах
03 березня викладачі циклу психолого-педагогічних дисциплін Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України Ірина Дорошенко та Андрій Єфремов провели завершальне заняття для засуджених Державної установи «Білоцерківська виправна колонія» (№ 35),

Детальніше...

Поради засудженим щодо допомоги вдома

У рамках реалізації Курсів з підготовки до звільнення, розвитку соціальних та життєвих навичок 18 лютого викладачами циклу психолого-педагогічних дисциплін Білоцерківського центру ПКП ДКВС України Іриною Дорошенко та Андрієм Єфремовим було проведено заняття за темою «Допомога вдома» для засуджених Державної установи «Білоцерківська виправна колонія» (№ 35).

Детальніше...

Як уникати правопорушень після звільнення

04 лютого викладачі циклу психолого-педагогічних дисциплін Андрій Єфремов та Ілля Пахомов провели тренінгове заняття для засуджених Державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№35)» за темою: «Як уникати правопорушень після звільнення».

Детальніше...

Особисті проблеми осіб, звільнених з установ виконання покарань

14 січня викладачами циклу психолого-педагогічних дисциплін Андрієм Єфремовим та Іриною Дорошенко було проведено тренінгове заняття для засуджених Державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№35)» за темою: «Особисті проблеми осіб, звільнених з установ виконання покарань».

Детальніше...

Зустріч слухачів з представником Центру зайнятості

Важливим напрямком роботи персоналу соціально-психологічної служби установ виконання покарань та слідчих ізоляторів є підготовка засуджених до звільнення, особливо вирішення питань їх працевлаштування на волі. З цією метою в установах проводяться заняття з Курсу розвитку соціальних та життєвих навичок засуджених, проведення якого започатковувалось у рамках проекту Ради Європи «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні».

Детальніше...

Зараз на сайті

На даний момент 20 гостей на сайті