Участь працівників навчально-методичного кабінету у семінарі з питань кадрової політики та навчання персоналу органу пробації

Третього жовтня Валерій Дєдухов - завідувач навчально-методичного кабінету, Василь Мандра – викладач методист навчально-методичного кабінету, взяли участь у семінарі з питань кадрової політики та навчання працівників пробації, який проводився в Інституті права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України м. Київ.

Ініціатором заходу виступили Міністерство юстиції України та Проект Європейського Союзу «Рravo-Justice». Тренерами були експерти Проекту ЄС «Рravo-Justice» Девід Нот – спеціаліст з управління кадрами системи пробації Великобританії та Кетрін Фуллер – спеціаліста з підготовки кадрів пробації Великобританії.

Безпосередніми організаторами і учасниками семінару були представники Департаменту персоналу Міністерства юстиції України, зокрема, начальник відділу професійної підготовки персоналу Людмила Мельник, представники Державної установи «Центр пробації», а саме: Ігор Андрушко, Владислав Клиша, Дмитро Матущак, Микола Кревсун.
Упродовж семінару розглядалися питання «Що таке кадрова політика?», «Стратегія кадрової політики» та «Зміна політики», «Управління змінами» та інші.
Представники Проекту ЄС розкрили питання кадрової політики служби пробації у Великобританії та дали можливість учасникам семінару в інтерактивній формі обговорити проблеми ефективного відбору кадрів, його психологічну підготовку до праці в системі пробації, професійну підготовку кадрів та підвищення їх кваліфікації, формування позитивної мотивації до ефективної роботи в системі пробації та ротації персоналу.

Зараз на сайті

На даний момент 10 гостей на сайті