Участь у практичному семінарі «Розробка платформи онлайн-навчання для пенітенціарного персоналу в Україні»

27-28 вересня 2018 року представники Білоцерківського центру Олег Дука, начальник центру, Валерій Дєдухов, завідувач навчально-методичного кабінету, Євгеній Івашев, начальник циклу підготовки персоналу пробації та Дмитро Коваленко, викладач циклу спеціальних дисциплін, взяли участь у практичному семінарі «Розробка платформи онлайн-навчання для пенітенціарного персоналу в Україні», який проходив у готелі «Президент» м. Київ. Організатором заходу виступив Міжнародний Комітет Червоного Хреста.

Під час офіційного відкриття семінару заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов наголосив, що наступним кроком удосконалення професійної підготовки персоналу ДКВС України буде саме розвиток платформи онлайн-навчання.

Також з вітальними промовами та презентаціями виступили Агнєжка Куркієвич, заступник начальника відділу захисту цивільного населення МКЧХ, Стівен Джонстон, Регіональний радник МКЧХ з тюремних систем, Мзія Харчилава, делегат МКЧХ та Михайло Іскра, національний радник з тюремних систем МКЧХ.


У своїй доповіді Олег Дука презентував учасникам семінару інновації у навчанні персоналу ДКВС України, які застосовуються у Білоцерківському центрі. Продовжив тему інноваційних форм навчання Валерій Дєдухов, який проінформував присутніх про впровадження онлайн-навчання для персоналу уповноважених органів з питань пробації у Білоцерківському центрі.
Впродовж семінару робочими групами було обговорено ряд питань щодо розробки навчальних програм та формату онлайн платформи для навчання персоналу ДКВС України. У результаті обговорення учасниками заходу було прийнято проект програми навчання пенітенціарного персоналу.
Нині викладацький склад Білоцерківського центру працює щодо наповнення прийнятого проекту програми. На наступному семінарі планується розглянути питання про впровадження розробленої програми для онлайн-навчання персоналу ДКВС України. Реалізація цього проекту планується до кінця 2019 року.

 

Зараз на сайті

На даний момент 5 гостей на сайті