Підбиваємо підсумків онлайн-навчання для персоналу пробації

За дорученням Міністерства юстиції України на базі Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України впродовж 2019 року пройшли онлайн-навчання для персоналу пробації, як вид інформальної освіти 350 осіб.

Детальніше...

Персонал пробації проходить онлайн-навчання

За дорученням Міністерства юстиції України на базі Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України продовжено онлайн-навчання для персоналу уповноваженого органу з питань пробації, що реалізується як вид самоосвіти (інформальної освіти).
Другою навчальною групою працівників пробації стали 96 представників м. Києва, які з 19 по 30 березня 2019 року вивчають в онлайн-режимі найбільш актуальні для практичної діяльності тематичні блоки: «Оцінка ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення повнолітнього засудженого (обвинуваченого); підготовка досудової доповіді; підготовка та складання індивідуального плану роботи із засудженим» і «Комунікативні навички та мотиваційне консультування».

 

Для персоналу пробації відтепер доступне онлайн-навчання

За дорученням в.о. Державного секретаря Міністерства юстиції України на базі Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України розпочала роботу система онлайн-навчання для персоналу пробації, що реалізується як вид самоосвіти (інформальної освіти).

Детальніше...

Участь працівників навчально-методичного кабінету у семінарі з питань кадрової політики та навчання персоналу органу пробації

Третього жовтня Валерій Дєдухов - завідувач навчально-методичного кабінету, Василь Мандра – викладач методист навчально-методичного кабінету, взяли участь у семінарі з питань кадрової політики та навчання працівників пробації, який проводився в Інституті права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України м. Київ.

Детальніше...

Участь у практичному семінарі «Розробка платформи онлайн-навчання для пенітенціарного персоналу в Україні»

27-28 вересня 2018 року представники Білоцерківського центру Олег Дука, начальник центру, Валерій Дєдухов, завідувач навчально-методичного кабінету, Євгеній Івашев, начальник циклу підготовки персоналу пробації та Дмитро Коваленко, викладач циклу спеціальних дисциплін, взяли участь у практичному семінарі «Розробка платформи онлайн-навчання для пенітенціарного персоналу в Україні», який проходив у готелі «Президент» м. Київ. Організатором заходу виступив Міжнародний Комітет Червоного Хреста.

Детальніше...

Зараз на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті