Навчання персоналу уповноважених органів з питань пробації

22 червня у Білоцерківському центрі ПКП ДКВС України розпочато очний етап навчання слухачів з числа персоналу уповноважених органів з питань пробації за програмою первинної професійної підготовки та формування професійних компетентностей щодо реалізації пробаційних програм.

Детальніше...

Підбиваємо підсумків онлайн-навчання для персоналу пробації

За дорученням Міністерства юстиції України на базі Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України впродовж 2019 року пройшли онлайн-навчання для персоналу пробації, як вид інформальної освіти 350 осіб.

Детальніше...

Персонал пробації проходить онлайн-навчання

За дорученням Міністерства юстиції України на базі Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України продовжено онлайн-навчання для персоналу уповноваженого органу з питань пробації, що реалізується як вид самоосвіти (інформальної освіти).
Другою навчальною групою працівників пробації стали 96 представників м. Києва, які з 19 по 30 березня 2019 року вивчають в онлайн-режимі найбільш актуальні для практичної діяльності тематичні блоки: «Оцінка ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення повнолітнього засудженого (обвинуваченого); підготовка досудової доповіді; підготовка та складання індивідуального плану роботи із засудженим» і «Комунікативні навички та мотиваційне консультування».

 

Для персоналу пробації відтепер доступне онлайн-навчання

За дорученням в.о. Державного секретаря Міністерства юстиції України на базі Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України розпочала роботу система онлайн-навчання для персоналу пробації, що реалізується як вид самоосвіти (інформальної освіти).

Детальніше...

Участь працівників навчально-методичного кабінету у семінарі з питань кадрової політики та навчання персоналу органу пробації

Третього жовтня Валерій Дєдухов - завідувач навчально-методичного кабінету, Василь Мандра – викладач методист навчально-методичного кабінету, взяли участь у семінарі з питань кадрової політики та навчання працівників пробації, який проводився в Інституті права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України м. Київ.

Детальніше...

Зараз на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті