Вибірка за тематичними розділами статей, публікацій, розробок, навчальних посібників, методичних рекомендацій, корисної для пенітенціарія інформації, що стосується соціально-правових, психолого-педагогічних, професійних, організаційних та інших аспектів діяльності кримінально-виконавчої служби України та інших держав.

Давидова Ольга Василівна

Психологічна корекція соціальних установок засуджених із насильницькою спрямованістю особистості в процесі їх реалізації: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 [Електронний ресурс] / О.В. Давидова; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2002. — 17 с. — укp.
Розглянуто процес формування соціальних установок особистості та його вплив на злочинну поведінку. Проаналізовано чинники та закономірності процесу формування антисоціальних установок, методів психологічної корекції соціальних установок. Досліджено проблему найбільш ефективних методів ресоціалізації. Наголошено увагу на необхідності організації психотерапевтичного підходу до процесу ресоціалізації засуджених з насильницькою спрямованістю особистості. 

Зараз на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті