Вибірка за тематичними розділами статей, публікацій, розробок, навчальних посібників, методичних рекомендацій, корисної для пенітенціарія інформації, що стосується соціально-правових, психолого-педагогічних, професійних, організаційних та інших аспектів діяльності кримінально-виконавчої служби України та інших держав.

Наливайко Володимир Сидорович

Кримінологічні проблеми ресоціалізації осіб, звільнених з місць позбавлення волі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 [Електронний ресурс] / В.С. Наливайко; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2000. — 19 с. — укp.
Досліджено проблеми ресоціалізації осіб, звільнених з місць позбавлення волі. Наведено кримінально-правову і кримінологічну характеристику даного процесу. Розглянуто структурно-функціональні особливості соціальної адаптації осіб, що звільнилися з місць позбавлення волі, у спеціально створених центрах в Україні. Вивчено досвід такої діяльності за кордоном, зокрема, фундації "ДЕ ХУУП" (м. Дордреки, Королівство Нідерланди). З меттою розкриття змісту та суті до даного питання застосовано структурно-логічний підхід. Визначено та експериментально перевірено у центрі "Милосердя" (с. Березолуки, Волинь) основні умови ефективного здійснення ресоціалізації. Запропоновано типову модель центру соціальної адаптації, обгрунтовано доцільність діяльності його підрозділів.


 

Зараз на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті