Дистанційне навчання персоналу

Що необхідно знати перед початком проходження навчання

Відеоінструкція щодо проходження онлайн курсу
"Оцінка ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення засудженими до позбавлення волі та індивідуальне планування роботи з ними"


Навчайся дистанційно!

Переваги дистанційного навчання
- Якісне та прогресивне індивідуальне навчання на своїй швидкості сприйняття.
- Навчання незалежно від місця проживання/перебування.
- Якісна професійна підготовка безкоштовно.
- Індивідуальний підхід до кожного.
- Впевнене та своєчасне оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями.
- Вільний час на особистий розвиток, хобі, відпочинок, подорожі та багато іншого…

Як навчатись
Тобі знадобиться комп'ютер, доступ до мережі Інтернет і кілька годин на день на заняття.
Технології віртуального уроку дозволяють змоделювати навчальний процес таким чином, що він не відрізняється від традиційного уроку і має виражену комунікаційну складову.
На початку навчання слухач отримує пароль від системи дистанційного навчання (навчального сайту), де відбувається обмін інформацією он-лайн. На навчальному сайті розташовано весь матеріал, за яким буде проходити навчання, і питання для самоконтролю.

Система навчання MOODLE - універсальна система, яка містить практично всі інструменти для успішного викладання навчальних предметів дистанційно.
Участь у занятті і вивчення матеріалу слухач підтверджує, відповідаючи на контрольні тести (або інші фіксуючі форми контролю – творчі завдання і т.п.). Також тести слугують і для самооцінки отриманих знань слухачем. Додатково по закінченню кожної теми передбачено тест по темі.
Система навчання дозволяє як слухачу так і викладачу постійно стежити за успішністю. Технологічно види та форми навчання, методи викладання, види перевірочних робіт (тестування, практичні роботи, тощо) передбачені найрізноманітніші, щоб навчання було результативним, а перевірка отриманих знань – об`єктивною, прозорою і всебічною.

Що ви отримуєте по закінченню
По завершенню навчання в Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України слухач отримує свідоцтво відповідного зразка.

Що робити з вільним часом?
Навчання за дистанційною формою вивільняє багато часу і коштів, які можуть бути витрачені на цікаві хобі, відвідування концертів, творчих виставок тощо.
Але найголовніше – тепер є час для яскравого відпочинку і подорожей!

Перейти до авторизації та навчання

Зараз на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті