Центр дистанційного навчання персоналу пробації

У 2017 році в Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України запроваджено дистанційну форму навчання. Першими з персоналу ДКВС України мають можливість пройти навчання за інноваційною формою працівники органу пробації.

Що необхідно знати перед початком проходження навчання
(якщо представлене нижче відео не відображається - встановити Adobe Flash Player

Відеозвернення "Впровадження дистанційного навчання у Білоцерківському  центрі ПКП ДКВС України"

Відеоінструкція "Як розпочати та пройти дистанційний курс"
Звертаємо Вашу увагу, що адреса, зазначеного у відеоінструкції сайту дистанційного навчання, змінилася з moodle.cnet.com.ua на moodle.i-rc.org.ua !!!
Навчайся дистанційно!

Переваги дистанційного навчання
- Якісне та прогресивне індивідуальне навчання на своїй швидкості сприйняття.
- Навчання незалежно від місця проживання/перебування.
- Якісна професійна підготовка безкоштовно.
- Індивідуальний підхід до кожного.
- Впевнене та своєчасне оволодіння сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями.
- Вільний час на особистий розвиток, хобі, відпочинок, подорожі та багато іншого…

Як навчатись
Тобі знадобиться комп'ютер, доступ до мережі Інтернет і кілька годин на день на заняття.
Технології віртуального уроку дозволяють змоделювати навчальний процес таким чином, що він не відрізняється від традиційного уроку і має виражену комунікаційну складову.
На початку навчання слухач отримує пароль від системи дистанційного навчання (навчального сайту), де відбувається обмін інформацією он-лайн. На навчальному сайті розташовано весь матеріал, за яким буде проходити навчання, і питання для самоконтролю.

Система навчання MOODLE - універсальна система, яка містить практично всі інструменти для успішного викладання навчальних предметів дистанційно.
Участь у занятті і вивчення матеріалу слухач підтверджує, відповідаючи на контрольні тести (або інші фіксуючі форми контролю – творчі завдання і т.п.). Також тести слугують і для самооцінки отриманих знань слухачем. Додатково по закінченню кожної теми передбачено тест по темі.
Система навчання дозволяє як слухачу так і викладачу постійно стежити за успішністю. Технологічно види та форми навчання, методи викладання, види перевірочних робіт (тестування, практичні роботи, тощо) передбачені найрізноманітніші, щоб навчання було результативним, а перевірка отриманих знань – об`єктивною, прозорою і всебічною.

Що ви отримуєте по закінченню
По завершенню навчання в Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України слухач отримує свідоцтво відповідного зразка.

Що робити з вільним часом?
Навчання за дистанційною формою вивільняє багато часу і коштів, які можуть бути витрачені на цікаві хобі, відвідування концертів, творчих виставок тощо.
Але найголовніше – тепер є час для яскравого відпочинку і подорожей!

 

 

ІНСТРУКЦІЯ
первинної авторизації на дистанційному курсі

Щоб розпочати дистанційне навчання необхідно пройти разову процедуру первинної авторизації. Для цього необхідно виконати послідовні операції:
1) відкрийте програму-браузер (це може бути Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer тощо);
2) в адресній стрічці програми-браузера введіть адрес веб-ресурсу moodle.i-rc.org.ua;
(також перейти до авторизації та навчання можно просто натиснув посилання, що є наприкінці цієї інструкції) 

3) на сторінці авторизації дистанційного курсу введіть Ім’я входу (його Ви отримали від представника міжрегіонального управління), а Пароль введіть 1111 (чотири одиниці) та натисніть кнопку Вхід;

4) пройдіть процедуру обов’язкової зміни пароля: у поле Поточний пароль введіть 1111, в поле Новий пароль введіть Ваш особистий пароль (особистий пароль Ви обираєте самостійно, при вводі використовуйте літери англійської абетки та цифри) та повторіть введення особистого паролю в поле Новий пароль (знову), натисніть кнопку Зберегти зміни;

5) про успішну зміну пароля Вас буде повідомлено в наступному вікні. Для закінчення зміни пароля натисніть кнопку Продовжити, на цьому етапі процедуру первинної разової авторизації завершено.

Звертаємо Вашу увагу, що Ім’я входу та особистий пароль є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню. Для успішного входження до курсу дистанційного навчання рекомендуємо записати та зберігати в надійному місці Ваші Ім’я входу, особистий пароль та адресу електронну курсу. 

Для персоналу пробації відтепер доступне онлайн-навчання

За дорученням в.о. Державного секретаря Міністерства юстиції України на базі Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України розпочала роботу система онлайн-навчання для персоналу пробації, що реалізується як вид самоосвіти (інформальної освіти).

Система онлайн-навчання була розроблена Білоцерківським центром підвищення кваліфікації персоналу ДКВС спільно з Державною установою “Центр пробації” та пройшла пілотне випробування на базі уповноважених органів з питань пробації.

Розробка такої системи навчання розпочалася кілька років тому відповідно до одного із завдань Річної національної програми під егідою комісії Україна–НАТО на 2017 рік, затвердженої Указом Президента України від 08.04.2017 № 103.

Метою створення такої системи стала потреба у вдосконаленні професійної підготовки більш широкого кола персоналу пробації, ніж може забезпечити стаціонарне навчання, необхідність швидкого реагування на зміни у навчальній програмі, що пов’язані з динамічними змінами у теорії та практиці пробаційної діяльності.

Перевагою онлайн-навчання також є можливість отримання персоналом пробації професійних знань без тривалого відриву від роботи з використанням засобів інформаційно-комунікаційних технологій, що, у свою чергу, значно зменшує державні витрати, пов’язані з відрядженням персоналу до навчальних центрів.

Технічну підтримку створення системи онлайн-навчання надано у рамках українсько-канадського проекту EDGE. Курс онлайн-навчання розроблено фахівцями Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України на базі навчальних програм для персоналу пробації, що створені за участі експертів служб пробації Канади та Великої Британії.

Система онлайн-навчання реалізується на базі безкоштовної навчальної платформи Moodle. У рамках навчальних модулів учасники навчання мають можливість працювати з теоретичними матеріалами, презентаціями, відео- та аудіоматеріалами, отримувати онлайн-консультації викладачів. Система передбачає виконання практичних завдань, тестування за кожною темою, та підсумкове тестування.

Перша група з 55 працівників пробації 15 областей України з 11 до 25 лютого 2019 року буде вивчати в онлайн-режимі найбільш актуальні для практичної діяльності тематичні блоки: “Оцінка ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення повнолітнього засудженого (обвинуваченого); підготовка досудової доповіді; підготовка та складання індивідуального плану роботи із засудженим» і «Комунікативні навички та мотиваційне консультування».

Крім навчання цільових груп персоналу у подальшому систему онлайн-навчання планується використовувати для надання можливості усім бажаючим працівникам пробації для самостійного вивчення повного набору модулів правової та фахової компетентностей (з 5-и тем кожен), створення курсів для осіб, які будуть проходити стажування на зайняття вакантних посад керівної ланки, а також після виходу з тривалої відпустки по догляду за дитиною тощо.

Державна установа “Центр пробації” вдячна канадському проекту EDGE, проекту ЄС “Право-Justice”, Департаменту персоналу Міністерства юстиції України та Білоцерківському центру професійної підготовки персоналу ДКВС України за створення та впровадження системи онлайн-навчання персоналу пробації, що має сприяти ефективному функціонуванню системи пробації в Україні.

Джерело - офіційний ВЕБ-сайт Державної установи "Центр пробації"
http://www.probation.gov.ua  

 

Перейти до авторизації та навчання

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Зараз на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті