Круглий стіл "Профілактика професійної деформації персоналу установ виконання покарань"

9 вересня 2010 року у Білоцерківському училищі професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України за сприяння Державного департаменту України з питань виконання покарань, Швейцарського бюро співробітництва в Україні та Міжнародної неурядової організації "Міжнародна тюремна реформа Penal Reform International (PRI) проведено круглий стіл за темою "Профілактика професійної деформації персоналу установ виконання покарань".

Метою круглого столу було широке громадсько-наукове обговорення проблеми професійної деформації пенітенціарного персоналу в Україні та шляхів її профілактики.

У результаті обговорення учасники, вирішили, що питання професійної деформації співробітників установ виконання покарань виходить із рамок вузьковідомчої проблеми і заслуговує на спеціальне вивчення та організацію систематичної, цілеспрямованої та комплексної роботи, спрямованої на виявлення, попередження, обмеження та локалізацію негативного впливу професійної діяльності на особистість співробітника.

Результатом роботи трьох секцій була розробка пропозиції щодо профілактики професійної деформації персоналу установ виконання покарань за напрямами:

  • адміністративно-організаційним,  
  • відновлювально-реабілітаційним,
  • психолого-педагогічним.

У даний час матеріали роботи круглого столу за темою "Профілактика професійної деформації персоналу установ виконання покарань" готуються до рецензування науковцями. Після чого матеріали круглого столу  будуть опубліковані (див. матеріали круглого столу ).

З урахуванням результатів соціологічного дослідження за темою "Професійна деформація персоналу установ виконання покарань" та круглого столу за темою "Профілактика професійної деформації персоналу установ виконання покарань" розробляється тренінгова програма. За матеріалами цієї програми на базі училища буде  підготовлено  тренерів із числа співробітників УВП, які в подальшому проводитимуть аналогічні тренінги в установах виконання покарань України.

Реалізація проекту

"Біла Церква - центр компетентності з питань реформування пенітенціарної системи в Україні"

Донор проекту

Презентація проекту

Керівник проекту


  Сергєєва Вікторія Вікторівна
    (
Penal Reform International)

Зараз на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті